Flohmarkt

Zahl der Lose: 506

5 darabos kerámia fűszertartó készlet fonott kosárban, jó állapotban, 31x19 cm
11746.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kis üvegpohár fém tartóban, hozzá való fém szűrővel, foltokkal, m: 8 cm és 6 cm
11747.

Rufpreis:
1 200 HUF

Retró dió- és mandulaaprító + habverő, kopásnyomokkal, az aprító az eredeti dobozában, 24x9x7 cm és h: 26 cm
11748.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Régi fém késbak, kopott, 19,5x9,5 cm
11749.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ovális fali tükör, festett kerámia kerettel, hátulján felirattal, Tihany jelzéssel, h: 28 cm
11750.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db régi szivaros fadoboz, az egyik alja törött, 23x13,5 cm és 25x14 cm
11751.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kovácsoltvas gyertyatartó, kopásnyomokkal + 10 db monarchiás krajcáros ezüstpénz gombbá átalakítva, m: 18 cm
11752.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi fa varróládika, kopott, benne kb. 500 db gomb, cérnák, olló, fém gyűszű + Boldog karácsonyt! feliratú fém korong a Halászbástya képével, kilyukasztva
11753.

Rufpreis:
1 400 HUF

3 db különböző méretű égetett korsó, köztük jelzett is, az egyik füle letört, csorbulásokkal, 22,5, 24 és 29 cm
11754.

Rufpreis:
3 000 HUF

Granit jelzésű fehér korsó, "J. Zwack & Co. Budapest Hungary" felirattal, a füle letört, m: 21 cm
11755.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db fa merőkanál + fa menetes szár, kopottak, h: 39, 25 és 19 cm
11756.

Rufpreis:
1 800 HUF

1940 körüli kerékpár kormány fa markolattal, rozsdás, kopott, 22,5x60 cm
11757.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF