Flohmarkt Zahl der Lose: 506
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2348495
11746
390
Flea Market
5 darabos kerámia fűszertartó készlet fonott kosárban, jó állapotban, 31x19 cm 2348524
11747
390
Flea Market
Kis üvegpohár fém tartóban, hozzá való fém szűrővel, foltokkal, m: 8 cm és 6 cm
2348518
11748
390
Flea Market
Retró dió- és mandulaaprító + habverő, kopásnyomokkal, az aprító az eredeti dobozában, 24x9x7 cm és h: 26 cm 2348546
11749
390
Flea Market
Régi fém késbak, kopott, 19,5x9,5 cm
2348558
11750
390
Flea Market
Ovális fali tükör, festett kerámia kerettel, hátulján felirattal, Tihany jelzéssel, h: 28 cm 2348587
11751
390
Flea Market
2 db régi szivaros fadoboz, az egyik alja törött, 23x13,5 cm és 25x14 cm
2348604
11752
390
Flea Market
Kovácsoltvas gyertyatartó, kopásnyomokkal + 10 db monarchiás krajcáros ezüstpénz gombbá átalakítva, m: 18 cm 2348631
11753
390
Flea Market
Régi fa varróládika, kopott, benne kb. 500 db gomb, cérnák, olló, fém gyűszű + Boldog karácsonyt! feliratú fém korong a Halászbástya képével, kilyukasztva 2348651
11754
390
Flea Market
3 db különböző méretű égetett korsó, köztük jelzett is, az egyik füle letört, csorbulásokkal, 22,5, 24 és 29 cm
2348667
11755
390
Flea Market
Granit jelzésű fehér korsó, "J. Zwack & Co. Budapest Hungary" felirattal, a füle letört, m: 21 cm
2348692
11756
390
Flea Market
2 db fa merőkanál + fa menetes szár, kopottak, h: 39, 25 és 19 cm
2348704
11757
390
Flea Market
1940 körüli kerékpár kormány fa markolattal, rozsdás, kopott, 22,5x60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF