https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Flohmarkt Zahl der Lose: 506
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2329585
11710
390
0
1200
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Görög mintájú kerámia mini vázácska és dobozka, matricás, kis kopásokkal, m: 7 cm, 8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2309294
11711
390
0
1400
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Réz falikar vezetékkel. 16x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2311406
11712
390
0
1600
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Retro fa polc, 4 db fedeles, kézzel festett fa fűszertartóval, polc h: 37 cm, m: 11 cm, mélység: 6 cm, fűszertartó m: 8,5 cm, d. 5,5 cm 2175127
11713
390
0
5000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Házi áldás, zsákvászon, hímzés, 55x70,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2164093
11714
390
0
4000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Kézi és gépi hímzések + lenvászon terítő, össz. 5 db
Das Lot is nicht erreichbar
1840833
11715
390
0
12000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
"Süli Lajosné női fodrász" feliratú kétoldalas cégér, zománcozott fém, 41×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2292852
11716
390
0
1200
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Fém cigarettatárca, kopásokkal, belül lepattanással, 8x12 cm + Fa doboz, kopásokkal, d: 9,5 cm + Hiányos körzőkészlet, 14x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2292828
11717
390
0
3000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
5 db betlehemi bábu, kis sérülésekkel h: 19-21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2099522
11718
390
0
1600
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Sisley műbőr színházi táska újszerű állapotban 35x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2182682
11719
390
0
3000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
4 db női táska, bőr, szövet, újszerű, mind jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2147448
11720
390
0
40000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: "Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba", "Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem", "Édes anyám imakönyve", "Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha", "Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki", "Nem én lettem hűtlen hozzád", "Az egyiknek sikerül, a másiknak nem" stb. Vegyes állapotban, részben foltos, egy sérült, ca. 38x50 és 60x76 cm közötti méretekben
Das Lot is nicht erreichbar
2067075
11721
390
0
3000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 fa gereben, rozsdás fogakkal, faragott mintákkal, repedéssel, 78×10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse