Drucksachen Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2241017
13344
390
Printed Materials
Párizs, Eiffel tornyot építését bemutató nyomat 1888-1889 között. Üvegezett fa keretben, 27×40 cm
2346297
13345
390
Printed Materials
cca 1890 Thinhart és Könyves_tóth mérnökök az aldunai zuhatagoknál a hajóútban lévő vízalatti sziklák eltávolítására alkalmazandó módszerének illetve használandó készülékének leírása (Vaskapu szabályozás) 10 p. 33 cm 1863437
13346
390
Printed Materials
2349012
13347
390
Printed Materials
cca 1896 Keramika I., litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, javított, 22,5x28 cm
2349010
13348
390
Printed Materials
cca 1896 Ázsiai népfajok, litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, javított, 22,5x28 cm
2349006
13349
390
Printed Materials
cca 1896 Európai népviseletek II., litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, javított, 22,5x28 cm 2349004
13350
390
Printed Materials
cca 1896 Magyar nemzeti viseletek II., litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, javított, 22,5x28 cm 2348986
13351
390
Printed Materials
cca 1896 Címerek, litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, javított, 22,5x28 cm 2348983
13352
390
Printed Materials
cca 1896 Törzsmének a magyar állami ménesekben, litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, javított, 22,5x28 cm
2348970
13353
390
Printed Materials
cca 1896 Vízi növények, litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, 22,5x28 cm
2348963
13354
390
Printed Materials
cca 1896 Máriafalvai templom főoltára., litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, 22,5x28 cm
2348959
13355
390
Printed Materials
cca 1896 Európai népviseletek I., litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, 22,5x28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF