1916 Tekia (Szerbia), szövő szerb nő, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából, 1 db jelzés nélküli vintage fotó, de képoldalon a szerző által feliratozva, 11,4x8,5 cm, karton 24,8x16,1 cm
cca 1938 Mátyás király és Beatrix királynő a Magyar Filmiroda fényképein, 2 db vintage fotó, az egyik feliratozva, a másik jelzett (a képmező jobb alsó sarkában), 16x12,5 cm
1939 Kárpátalja visszacsatolásának az előestéjének a díszvacsorájáról készített fotó, kartonra ragasztva, hátulján nevek: Cserni, Hetényi, Spitzer stb., 17x23,5 cm
cca 1935 Budapesti Férfiszabók és Fiúruhakészítők Ipartestületének 50ik jubiláris vezetősége. Hátoldalán pecséttel jelzett vintage tablófotó Brunhuber budapesti műterméből. Kartonra kasírozva, kissé kopott, 17x20,5 cm