Doumergue Emil: Kálvin jelleme. Budapest, 1922, Magyar Evangéliumi Keresztyén Diákszövetség, 114 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült és hiányos borítóval.
A szeretet breviáriuma. Szerk.: Sík Sándor, Juhász Vilmos. Második kiadás. Bp, Singer és Wolfner. Félvászon-kötés, kopottas állapotban. Ajándékozási sorokkal.
P. Szalay Emil OFM.: Assisi Szent Ferenc virágoskertje. Bp, 1942, Kapisztrán Szent Jánosról Nevezett Ferences Tartományfőnökség. Kiadói félvászon kötésben. Számozott példány (700/136).
Egyháztörténet. Tankönyv és tanári kézikönyv. Szerk.: Ladányi Sándor, Papp Kornél, Tóth-Kása István, Tőkéczki László. 1-2. köt. Bp., 1999, Református Pedagógiai Intézet. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
P. Martin von Cochem: Das große Leben und Leiden unsers Herrn und Heilandes Jesu Christi und seiner glorwürdigen Mutter Maria. Nebst dessen größerem "Krankenbuch" als Anhang. Freiburg im Breisgau, (1870), Herder'sche Verlagshandlung, 1 t.+VIII+871 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, javított gerinccel és kötéssel, javított címképpel.
Karen Armstrong: Isten története. A judaizmus, a kereszténység és az iszlám 4000 éve. Ford.: Rézműves Zoltán. Bp., 1997, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.