Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 29

Lázár Ervin: Gyere haza, Mikkamakka! Bp., 1980, Móra Ferenc. Kiadói papírkötésben.
17817.

Rufpreis:
1 000 HUF

Janikovszky Éva: Kire ütött ez a gyerek? Réber László rajzaival. Bp., 1977, Móra. Második kiadás. Kiadói papírkötésben.
17818.

Rufpreis:
1 400 HUF

Janikovszky Éva: Örülj, hogy lány! Réber László rajzaival. Bp., 1983, Minerva. Dedikált. Kiadói kartonált papírkötésben.
17819.

Rufpreis:
1 200 HUF
13

Meseország, vidám világ. Péterffy Tamás meséi. A szerző által dedikált és datált (1937 nov.)! Bp., é.n., Hazai Hírlapkiadó Rt.. Kiadói papírkötésben, borító, gerinc, és címlap sérült.
17820.

Rufpreis:
800 HUF

Móra Ferenc: A hatrongyosi kakasok. Állatmesék. Saját kutatási anyagának felhasználásával válogatta Madácsy László. Bp., 1978, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben.
17821.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gáspár János: Kerekecske dombocska. Mesék, versek, mondókák. Bukarest, 1978, Ion Creanga. Kartonált papírkötésben.
17822.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lázár Ervin: A nagyravágyó feketerigó. Réber László. Bp.,1978,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17824.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kerek egy esztendő. Szerk.: Enczi Endre. Bp., 1953, Ifjúsági. Kiadói félvászon kötésben.
17825.

Rufpreis:
1 400 HUF

J. Ch. Andersen: Mesék. Bp., 1994., Pesti Szalon. Kiadói kartonált papírkötésben.
17826.

Rufpreis:
1 600 HUF

össz. 22 db német nyelvű gyerek képregény az 1970-es évekből, 6 db Lucky Luke és egyéb vadnyugati témájú vagy humoros képregény zsebkönyv formátumban, az FF sorozatból. Kiadói papírkötés, részben kopott és megtört borítóval, belül általában jó állapotban / 22 pcs of comic books as pocket book, among them 6 pcs of Lucky Luke and other wild-west and humorous stories for children, from the FF series, cca 1970-1980, in German language, most of them with some wear on the cover
17827.

Rufpreis:
1 800 HUF
17

Farkas Zoltán, Sós Judit: Erdély meséje. Bp. 2006, Jel-kép. Kemény Zsuzsa rajzaival. Kiadói kartonált papírkötésben.
17828.

Rufpreis:
800 HUF

Kockás képregény 3 db száma: 22., 31., 35., Pif, Rahan, Cogan és mások kalandjaival, 22. sz. lapjai alján ázásfolttal
17829.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF