Bücher: Märchen Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2345884
17817
390
Books: Tales
Lázár Ervin: Gyere haza, Mikkamakka! Bp., 1980, Móra Ferenc. Kiadói papírkötésben. 2345925
17818
390
Books: Tales
Janikovszky Éva: Kire ütött ez a gyerek? Réber László rajzaival. Bp., 1977, Móra. Második kiadás. Kiadói papírkötésben.
2345869
17819
390
Books: Tales
Janikovszky Éva: Örülj, hogy lány! Réber László rajzaival. Bp., 1983, Minerva. Dedikált. Kiadói kartonált papírkötésben. 2344811
17820
390
Books: Tales
Meseország, vidám világ. Péterffy Tamás meséi. A szerző által dedikált és datált (1937 nov.)! Bp., é.n., Hazai Hírlapkiadó Rt.. Kiadói papírkötésben, borító, gerinc, és címlap sérült. 2345899
17821
390
Books: Tales
Móra Ferenc: A hatrongyosi kakasok. Állatmesék. Saját kutatási anyagának felhasználásával válogatta Madácsy László. Bp., 1978, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben.
2345909
17822
390
Books: Tales
Gáspár János: Kerekecske dombocska. Mesék, versek, mondókák. Bukarest, 1978, Ion Creanga. Kartonált papírkötésben. 2353192
17824
390
Books: Tales
Lázár Ervin: A nagyravágyó feketerigó. Réber László. Bp.,1978,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
2352233
17825
390
Books: Tales
Kerek egy esztendő. Szerk.: Enczi Endre. Bp., 1953, Ifjúsági. Kiadói félvászon kötésben.
2345807
17826
390
Books: Tales
J. Ch. Andersen: Mesék. Bp., 1994., Pesti Szalon. Kiadói kartonált papírkötésben. 2326477
17827
390
Books: Tales
össz. 22 db német nyelvű gyerek képregény az 1970-es évekből, 6 db Lucky Luke és egyéb vadnyugati témájú vagy humoros képregény zsebkönyv formátumban, az FF sorozatból. Kiadói papírkötés, részben kopott és megtört borítóval, belül általában jó állapotban / 22 pcs of comic books as pocket book, among them 6 pcs of Lucky Luke and other wild-west and humorous stories for children, from the FF series, cca 1970-1980, in German language, most of them with some wear on the cover 2311124
17828
390
Books: Tales
Farkas Zoltán, Sós Judit: Erdély meséje. Bp. 2006, Jel-kép. Kemény Zsuzsa rajzaival. Kiadói kartonált papírkötésben.
2346141
17829
390
Books: Tales
Kockás képregény 3 db száma: 22., 31., 35., Pif, Rahan, Cogan és mások kalandjaival, 22. sz. lapjai alján ázásfolttal Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF