https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 158
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2352249
15646
390
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Juhász Imre: Az ostrom. Regényes korrajz Budapest ostromából. Zádor István rajzaival. Bp.,(1947), Lapányi-ny. IV. kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt, kissé hiányos illusztrált papírborítékban. 2350635
15647
390
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Novy Ferenc: A magyar nemzet története. Állampolgári ismeretek. 1925, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, Budapest. Papírkötésben, a szélein sérült borítóval
Das Lot is nicht erreichbar
2350455
15648
390
0
1600
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
History of the Communist Party of the Soviet Union. Moszkva, 1954, Foreign Languages Publishing House. Kiadói vászon kötésben. 2301572
15649
390
0
1600
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Kovács Dénes(szerk.): Kossuth emlékalbum. Bp., 1910, a Budapest ajándéka előfizetőinek. Kiadói kissé sérült papírkötés
Das Lot is nicht erreichbar
2283168
15650
390
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Mihail, Gorbacsov: Átalakítás és új gondolkodás országunknak és az egész világnak. Bp., 1987, Kossuth, Pallas. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2353592
15651
390
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Kovrig Ilona: Pannonia. Officina Képeskönyvek. Bp.,1939.,Officina. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval. 2353608
15652
390
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Lederer Emma: Egyetemes művelődéstörténet: Bp., 1935., Káldor. Kiadói egészvászon-kötésben, laza kötéssel, kopott borítóban. Iskolai ajándék kötet (1940), Brisits Frigyes (1890-1969) ciszterci szerzetes, gimnáziumi tanár, igazgató, irodalomtörténész, Vörösmarty-kutató saját kezű aláírásával.
Das Lot is nicht erreichbar
2352250
15653
390
0
1600
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Szlávik Lajos - Fejér László: 111 vízi emlék Magyarországon Budapest, 2008. KÖZDOK Kft. Kiadói kartonált papírkötés. 2298797
15654
390
0
1400
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Az úttörőmozgalom pedagógiája. Szerk.: Dr. Király Gyula. Tanárképző főiskolák. Bp., 1975, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2299804
15655
390
0
800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Gömöri György: Erdélyiek és angolok. Művelődés- és kapcsolattörténeti tanulmányok. Bp., é.n., Héttorony Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. 2324376
15656
390
0
900
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Tilkovszky Loránt: A Szociáldemokrata Párt és a nemzetiségi kérdés Magyarországon 1919-1945. Bp., 1986, Kossuth. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2308565
15657
390
0
900
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Lengyel Irina: A szkíta aranyszarvas. Bp., 1956, Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum, 17 p.+4 t. Készült 1500 példányban. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse