Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 158

Juhász Imre: Az ostrom. Regényes korrajz Budapest ostromából. Zádor István rajzaival. Bp.,(1947), Lapányi-ny. IV. kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt, kissé hiányos illusztrált papírborítékban.
15646.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

15647.

Rufpreis:
1 000 HUF

History of the Communist Party of the Soviet Union. Moszkva, 1954, Foreign Languages Publishing House. Kiadói vászon kötésben.
15648.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Kovács Dénes(szerk.): Kossuth emlékalbum. Bp., 1910, a Budapest ajándéka előfizetőinek. Kiadói kissé sérült papírkötés
15649.

Rufpreis:
1 600 HUF

15650.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovrig Ilona: Pannonia. Officina Képeskönyvek. Bp.,1939.,Officina. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval.
15651.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

15652.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szlávik Lajos - Fejér László: 111 vízi emlék Magyarországon Budapest, 2008. KÖZDOK Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
15653.

Rufpreis:
1 600 HUF

15654.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gömöri György: Erdélyiek és angolok. Művelődés- és kapcsolattörténeti tanulmányok. Bp., é.n., Héttorony Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
15655.

Rufpreis:
800 HUF

15656.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Lengyel Irina: A szkíta aranyszarvas. Bp., 1956, Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum, 17 p.+4 t. Készült 1500 példányban. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
15657.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF