Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2352464
17578
390
Books: Gastronomy and Gardening
Virág Géza: Veteményeskert. Bp., 1954, Mezőgazdasági. Kiadói papír kötésben. 2346274
17579
390
Csemer Géza: Cigányok főztje. Aranyoldalak a magyar művelődéstörténethez. [Szeged, 2007], Bába-Reneszánsz Roma Műhely Alapítvány. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzőkkel. 2345480
17580
390
Zilahy Ágnes: Valódi magyar szakácskönyv. Bp., 1892, Márkus Samu. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban. 2349518
17581
390
Mademoiselle Rose: 100 francia tojás étel. Ford: Szekeres I. M. Bp.,1931,Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, szétvált kötéssel, rossz állapotban. 2346164
17582
390
Kovács Sándor Iván: Szakácsmesterségnek és utazásnak könyvecskéi. Két tanulmány. Bp., 1988, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2346725
17583
390
Horváth Ilona: Szakácskönyv. Háztartási tanácsadó. Bp., 1956. Kossuth. Laza félvászon kötésben. 2329872
17584
390
2323910
17585
390
2328882
17586
390
Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve, Reprint kiadás. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó.Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kopottas, foltos állapotban, félig levált borítóval. 2325586
17587
390
N. Nagyváthy János: Magyar házi gazdasszony. Bp., 1987, Mezőgazdasági. Az 1820-as kiadás reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötésben. 2327066
17588
390
Móra Ferencné szakácskönyve. Reprint kiadás. Bp.,1987,Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. 2315210
17589
390
Erdei Ferenc: Néprajzi ínyesmesterség. Bp., én. VT-Idegenforgalmi Propaganda és Kiadóvállalata. Győrffy Anna illusztrációival. Papírkötés, kopottas állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF