Porzellan Zahl der Lose: 173
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2341068
11147
389
2337762
11148
389
Zsolnay szecessziós virág mintás füles váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21,5 cm 2337756
11149
389
15000
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett (Mihálkovicsné), hibátlan m:26,5 cm 2338375
11150
389
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. m: 16 cm
2336226
11151
389
Fischer Ignác áttört, virágdíszes fajansz dísz váza. Kézzel festett, jelzett, repedésekkel d:11,5 cm, m: 9,5 cm 2336221
11152
389
Fischer Ignác áttört, virágdíszes dísz kancsó. Kézzel festett, jelzett (Made in Hungary), kis lepattanással 17,5 cm 2334699
11153
389
15000
Hollóházi Erika mintás porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2341098
11154
389
Hollóházi Erika mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:13,5 cm, m: 11,5 cm 2342058
11155
389
Hollóházi porcelán váza "Bácskai és Dunamelléki TSZ-ek Területi Szövetségének különdíja a Kiváló Szövetkezet cm elnyeréséért, Baja, 1978" felirattal, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 37 cm 2342067
11156
389
Hollóházi porcelán urnaváza fedéllel, "Bácskai és Dunamelléki TSZ-ek Területi Szövetsége különdíja" felirattal, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 39,5 cm 2340296
11157
389
Hollóházi porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 4,5 cm, 13,5x9 cm 2339507
11158
389
Hollóházi Vészabó Noémi porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF