Porzellan

Zahl der Lose: 173

11147.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay szecessziós virág mintás füles váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21,5  cm
11148.

Rufpreis:
10 000 HUF
19

Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett (Mihálkovicsné), hibátlan  m:26,5  cm
11149.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel. m: 16 cm
11150.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fischer Ignác áttört, virágdíszes fajansz dísz váza. Kézzel festett, jelzett, repedésekkel d:11,5 cm, m: 9,5 cm
11151.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fischer Ignác áttört, virágdíszes dísz kancsó. Kézzel festett, jelzett (Made in Hungary), kis lepattanással 17,5 cm
11152.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hollóházi Erika mintás porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11153.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
13

Hollóházi Erika mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:13,5 cm, m: 11,5 cm
11154.

Rufpreis:
2 000 HUF
23

Hollóházi porcelán váza "Bácskai és Dunamelléki TSZ-ek Területi Szövetségének különdíja a Kiváló Szövetkezet cm elnyeréséért, Baja, 1978" felirattal, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 37 cm
11155.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán urnaváza fedéllel, "Bácskai és Dunamelléki TSZ-ek Területi Szövetsége különdíja" felirattal, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 39,5 cm
11156.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 4,5 cm, 13,5x9 cm
11157.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi Vészabó Noémi porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 11,5 cm
11158.

Rufpreis:
2 800 HUF
27

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF