Flohmarkt Zahl der Lose: 540
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2339545
11637
389
Flea Market
WMF négyágú fém gyertyatartó, kopásokkal, 20x35 cm 1625041
11638
389
Flea Market
Jelzés nélkül: Szent László, pirogravűr, fa, keretben, 29×20,5 cm
2337527
11639
389
Flea Market
Lemezgyűjtemény jobb darabokkal, több mint 60 db bakelit lemez, pop és rock (Illés. A koncert; LGT: Első magyar óriás kislemez, Bumm, Loksi; Johnny Cash: Silver; Moder Talkinng, Hobo Blues Band: Vándor az úton - Morrison emlékműsör; István a király, Paul Anka), klasszikus (Mozart, Richard Wagner stb.), népzene (Hungarian Folk Music, Vujicsics), vegyes állapotban 2340328
11640
389
Flea Market
Réz mozsár törővel, m: 11,5 cm, d: 12,5 cm, kopásnyomokkal 2340322
11641
389
Flea Market
E. Flim Lemez retró diavetítő, működőképes állapotban, kopásnyomokkal 2340321
11642
389
Flea Market
Régi kávédaráló, fa-fém, m: 21,5 cm 2342427
11643
389
2200
Flea Market
Réz tál áttört peremmel, virág motívumokkal díszített, kézzel festett jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d. 20,5 cm, m: 4 cm
2342408
11644
389
2200
Flea Market
Zománcozott fém kuglófforma (kuglófsütő) kopásokkal d: 22,5 cm 2342312
11645
389
Flea Market
Gyűszű gyűjtemény, 18 db, klf. anyagokból (fém, fa, porcelán stb.) 2342141
11646
389
Flea Market
Vörösréz kanna, kisebb horpadásokkal, kopásnyomokkal, m: 32 cm 2342124
11647
389
Flea Market
Réz gyertyatartó pár, szőlőlevél motívumokkal díszített, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 23,5 cm
2292221
11648
389
Flea Market
Bőrdíszműves tükör, d: 21,5 cm, teljes d: 32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF