Flohmarkt

Zahl der Lose: 540

WMF négyágú fém gyertyatartó, kopásokkal, 20x35 cm
11637.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Szent László, pirogravűr, fa, keretben, 29×20,5 cm
11638.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lemezgyűjtemény jobb darabokkal, több mint 60 db bakelit lemez, pop és rock (Illés. A koncert; LGT: Első magyar óriás kislemez, Bumm, Loksi; Johnny Cash: Silver; Moder Talkinng, Hobo Blues Band: Vándor az úton - Morrison emlékműsör; István a király, Paul Anka), klasszikus (Mozart, Richard Wagner stb.), népzene (Hungarian Folk Music, Vujicsics), vegyes állapotban
11639.

Rufpreis:
1 000 HUF
51

Réz mozsár törővel, m: 11,5 cm, d: 12,5 cm, kopásnyomokkal
11640.

Rufpreis:
4 000 HUF

E. Flim Lemez retró diavetítő, működőképes állapotban, kopásnyomokkal
11641.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

Régi kávédaráló, fa-fém, m: 21,5 cm
11642.

Rufpreis:
4 000 HUF

Réz tál áttört peremmel, virág motívumokkal díszített, kézzel festett jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d. 20,5 cm, m: 4 cm
11643.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zománcozott fém kuglófforma (kuglófsütő) kopásokkal d: 22,5 cm
11644.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Gyűszű gyűjtemény, 18 db, klf. anyagokból (fém, fa, porcelán stb.)
11645.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vörösréz kanna, kisebb horpadásokkal, kopásnyomokkal, m: 32 cm
11646.

Rufpreis:
2 000 HUF

Réz gyertyatartó pár, szőlőlevél motívumokkal díszített, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 23,5 cm
11647.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bőrdíszműves tükör, d: 21,5 cm, teljes d: 32 cm
11648.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF