Juwelen Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2336901
19024
389
Jewellery
Kaucsuk karkötő ezüst(Ag) elemekkel, jelzett, bruttó: 7,44 g 2336565
19025
389
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű gyönggyel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,85 g
2336465
19026
389
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 3,12 g
2336410
19027
389
Jewellery
Ezüst(Ag) sokköves gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 7,84 g
2336414
19028
389
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) fekete köves gyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 6,59 g 2321337
19029
389
38000
Jewellery
14 K arany (Au) fülbevaló pár szintetikus kővel, jelzett, 2,6 g
2306806
19030
389
Jewellery
2298357
19031
389
30000
Jewellery
14 K arany (Au) gyűrű, jelzett, két hiányzó kővel 3,08 g m: 64
2298284
19032
389
30000
Jewellery
Arany (Au) gyűrű 14 K, szintetikus kövekkel Jelzett 1,94 g, m: 53
2298493
19033
389
44000
Jewellery
14k arany (Au) nyaklánc, sérült, jelzett 3,42 g 46 cm
2320860
19034
389
Jewellery
Ezüst (Ag) cigaretta tárca, gazdagon díszített. jelzett, 95 g 11x8 cm
2305779
19035
389
Jewellery
Ezüst (Ag) lapos, kígyó karkötő 2,65 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF