Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
20 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. közepén működött bolgár festő alkotása: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, 50×60 cm / Unreadable signature, Bulgarian painter of the mid XXth century: Landscape with mountains. Oil on canvas, 50x60 cm