Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel: Pásztork a tűz körül. Olaj, karton, kissé sérült (helyenként festékhiánnyal). Dekoratív historizáló stílusú fa keretben. 50x59,5 cm