Flohmarkt

Zahl der Lose: 527

Vegyes bolha és írószer tétel: barna műbőr férfi kézi táska, jó állapotban, 16,5x25 cm + Parker golyóstoll 1 db betéttel, Parker rotring ceruza, műanyag dobozban + 2 db Staedtler Jumbo golyóstoltt betét + 2 db Fisher space pen golyóstoltt betét + rotring ceruza betétek + Faber-Castell Formula IV ceruza betét
11776.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vegyes bolha tétel, össz. 3 db: Golyóstoll, faragott fa test, fej motívummal díszített, h: 18,5 cm +  faragott fa toltttartó, fej motívummal díszített, m: 8,5 cm + Régi Derby magyar tűzőgép, jelzett, kopott, m: 8,5 cm
11777.

Rufpreis:
1 400 HUF

11778.

Rufpreis:
6 000 HUF

6 rekeszes fa fali gyűszűtartó, 3 db matricás porcelán gyűszűvel, kopásnyomokkal, 2,5x11×11 cm
11779.

Rufpreis:
5 000 HUF

7 db klf. műanyag szerszám: satu, fogó, csipesz, kopásnyomokkal
11780.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db fa-fém gyertyatartó, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 16 cm
11781.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

2 db Lasercraft fa tárgy: Szalvétatartó, m: 9, h: 16 cm és álló tolltalrtó két lyukkal, m: 9 cm, mindkettő lézeres eljárással gravírozott az alján elhelyezett címke szerint, apró kopásnyomokkal
11782.

Rufpreis:
1 200 HUF

Yamaha furulya, jó állapotban, tokkal, h: 34 cm
11783.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db textília: zöld bársony futó arany szegéllyel, 90x39 cm és ovális bársony dísz szegéllyel, 38x20 cm, jó állapotban
11784.

Rufpreis:
1 400 HUF

össz. 4 db textília: horgolt ovális csipke terítő, 100x70  cm és 3 db zsinór horgolású kerek csipke, d: ca. 25 cm,  jó állapotban
11785.

Rufpreis:
1 400 HUF

össz. 6 db szövet szalvéta, hímzett hajókerék dísszel, 2 db fehér és 4 db narancssárga színű, 50x50 cm, jó állapotban
11786.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db  szőttes: terítő, 120x120 cm és futó, 45x120 cm, jó állapotban
11787.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF