Flohmarkt Zahl der Lose: 527
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2327888
11776
388
Flea Market
Vegyes bolha és írószer tétel: barna műbőr férfi kézi táska, jó állapotban, 16,5x25 cm + Parker golyóstoll 1 db betéttel, Parker rotring ceruza, műanyag dobozban + 2 db Staedtler Jumbo golyóstoltt betét + 2 db Fisher space pen golyóstoltt betét + rotring ceruza betétek + Faber-Castell Formula IV ceruza betét 2327417
11777
388
Flea Market
Vegyes bolha tétel, össz. 3 db: Golyóstoll, faragott fa test, fej motívummal díszített, h: 18,5 cm + faragott fa toltttartó, fej motívummal díszített, m: 8,5 cm + Régi Derby magyar tűzőgép, jelzett, kopott, m: 8,5 cm 2327614
11778
388
Flea Market
2327617
11779
388
Flea Market
6 rekeszes fa fali gyűszűtartó, 3 db matricás porcelán gyűszűvel, kopásnyomokkal, 2,5x11×11 cm
2326034
11780
388
Flea Market
7 db klf. műanyag szerszám: satu, fogó, csipesz, kopásnyomokkal 2326509
11781
388
Flea Market
2 db fa-fém gyertyatartó, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 16 cm 2327064
11782
388
Flea Market
2 db Lasercraft fa tárgy: Szalvétatartó, m: 9, h: 16 cm és álló tolltalrtó két lyukkal, m: 9 cm, mindkettő lézeres eljárással gravírozott az alján elhelyezett címke szerint, apró kopásnyomokkal
2327464
11783
388
Flea Market
Yamaha furulya, jó állapotban, tokkal, h: 34 cm 2327082
11784
388
Flea Market
2 db textília: zöld bársony futó arany szegéllyel, 90x39 cm és ovális bársony dísz szegéllyel, 38x20 cm, jó állapotban 2327111
11785
388
Flea Market
össz. 4 db textília: horgolt ovális csipke terítő, 100x70 cm és 3 db zsinór horgolású kerek csipke, d: ca. 25 cm, jó állapotban 2327118
11786
388
Flea Market
össz. 6 db szövet szalvéta, hímzett hajókerék dísszel, 2 db fehér és 4 db narancssárga színű, 50x50 cm, jó állapotban 2327074
11787
388
Flea Market
2 db szőttes: terítő, 120x120 cm és futó, 45x120 cm, jó állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF