10214.
Beendet 388. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Hírvivő. Zománckép, rézlemez. Budavox jelzéssel a hátoldalon. Kis sérüléssel. Keretben. 16x12 cm