Foto

Zahl der Lose: 411

1974-1980 női kézilabda csapat EGÉP fotóalbuma utazások klf városokban. Balatonföldvár, Eger, Tata stb kb 60 db fotó albumban
12850.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930-1950 15 darabos vegyes fotó tétel
12851.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1930 90 darabos fotóalbum európai utazásokról, benne London, Párizs, zeppelin, stb
12852.

Rufpreis:
1 000 HUF
27

A Kelet nevű Ganz hajó nagy méretű fotója 40x15 cm üvegezett keretben.
12853.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1911-12 Budapest, Állami Felsőbb Leányiskola és Gimnázium, VIII. oszt., tablófotó kartonon Labori fényképész műterméből, kissé kopott, 23,5x28 cm
12854.

Rufpreis:
1 400 HUF

1927 A szolnoki felsőkereskedelmi iskola végzett növendékei, kartonra kasírozott fotó Szipál műterméből, szakadással, 22×29 cm
12855.

Rufpreis:
1 000 HUF

1904 Magas élet a századfordulón feliratozott fotók a budapesti zsidó polgárság életéből: Jókai Mór ravatala a Nemzeti múzeumban, korcsolyázás a Városligetben, evezősök a Dunán, automobilok a Park club előtt, zsidó esküvő, gr. Andrássy Gyula, karlsbadi fotók, kirándulás 56 db érdekes, feliratozott fotó album borítóval
12856.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
36

Össz. 7 db nagy méretű fotó Sopronról 1960-70 körül (?), 2 db madártávlatból, hátoldalán "Scarabantie" feliratú címkékkel)  néhányon törésekkel, 30x40 cm
12857.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db vintage tablófotó: A Rákosi Mátyás Nehézipari Műszaki Egyetem 1953-ban végzett kohómérnökei, 17x23,5 cm és A Miskolci Nehézipari Műszaki Egyetem koreai hallgatói 1956. évben, 18x23,5 cm, mindkettő szélén kisebb gyűrődésekkel és törésekkel
12858.

Rufpreis:
1 000 HUF

1958 Miskolci Nehézipari Műszaki Egyetem új épületéről készült 21 db vintage közepes és nagyobb méretű fénykép, műbőr albumba ragasztva. A fotók albumlaponként feliratozva (főépület, tanszékvezető szobája, könyvtár, gépcsarnok stb.). Hártyapapírral védve, jó állapotban.
12859.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1980-90 Bankó Gáborné, Hévízgyörk, summásdalokat énekel, fotó, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. 50x35 cm
12860.

Rufpreis:
1 200 HUF

Buli után, fotó, papír, jelzés nélkül, 29x22 cm
12861.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF