1904 Magas élet a századfordulón feliratozott fotók a budapesti zsidó polgárság életéből: Jókai Mór ravatala a Nemzeti múzeumban, korcsolyázás a Városligetben, evezősök a Dunán, automobilok a Park club előtt, zsidó esküvő, gr. Andrássy Gyula, karlsbadi fotók, kirándulás 56 db érdekes, feliratozott fotó album borítóval
Össz. 7 db nagy méretű fotó Sopronról 1960-70 körül (?), 2 db madártávlatból, hátoldalán "Scarabantie" feliratú címkékkel) néhányon törésekkel, 30x40 cm
2 db vintage tablófotó: A Rákosi Mátyás Nehézipari Műszaki Egyetem 1953-ban végzett kohómérnökei, 17x23,5 cm és A Miskolci Nehézipari Műszaki Egyetem koreai hallgatói 1956. évben, 18x23,5 cm, mindkettő szélén kisebb gyűrődésekkel és törésekkel
1958 Miskolci Nehézipari Műszaki Egyetem új épületéről készült 21 db vintage közepes és nagyobb méretű fénykép, műbőr albumba ragasztva. A fotók albumlaponként feliratozva (főépület, tanszékvezető szobája, könyvtár, gépcsarnok stb.). Hártyapapírral védve, jó állapotban.