https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 195
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2211293
15527
388
0
2400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Herkely Károly: A mezőkövesdi matyó nép élete. Reprint, Mezőkövesd, 1996, Mezőkövesd Város Önkormányzata. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2213953
15528
388
0
1400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kazincbarcika földrajza. Szerk.: Frisnyák Sándor. Kazincbarcika, 1979., Kazincbarcika Városi Tanácsa. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2187791
15529
388
0
2200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Egri Mária-Polgár Árpád: Öreg kutya. Báró Mednyánszky László. 1852-1919. Bp., 2001., Polgár Galéria. Kiadói kartonált papírkötés, érdekes ajándékozási sorokkal (dedikált?)
Das Lot is nicht erreichbar
2159939
15532
388
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Arany Dénes: A Decsi Református Egyház története. Átdolgozta és kiegészítette: Csécsy István. Készült a gyülekezet fennállásának 450. évfordulójára. Decs, 1990, Decsi Református Egyházközség. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2187804
15533
388
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Hajdú-Bihar. Bp., 1978., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Kádár János látogatása Hajdú-Bihar megyében c. prospektussal. Kiadói papírkötés. Dr. Szabó Imre, a Hajdú-Bihar m. Tanács elnökének, az előszó írójának dedikációjával
Das Lot is nicht erreichbar
2192553
15534
388
0
2200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Békéscsaba földrajza. Szerk.: dr. Tóth József. Békéscsaba, 1976, Békéscsaba Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2072236
15535
388
0
1400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szólád története. Szerk.: Stirling János. Szólád, 1993, Szólád Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Egészvászon-kötésben, pár oldalon ceruzás aláhúzással. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2192364
15537
388
0
2600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2192384
15538
388
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Ú Debrecen született. Szerk: dr. Fodor József. Debrecen, 1969, Debrecen M. J. Város Tanácsa. Nylon-kötés, papír védőborítóval. 2087088
15543
388
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Péter Károly: 1956 Baranyában. Pécs, 1997, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés. 2158580
15547
388
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
L. V. Bertarelli: Italien in einem Bande. Griebens Reiseführer 80. Berlin-Milano, 1928, Grieben-Albert Goldtschmidt-Touring Club Italiano, 698 p. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2133454
15553
388
0
3600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Miskolc száz rajzon. Szerk.: Körtvélyesi Erzsébet. Miskolc, 2002, Well-Press. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse