Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 56
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2325812
17056
388
Books: Gastronomy and Gardening
Bornemissza Anna szakácskönyve 1680-ból. Kiad. dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonkötésben, kopott, védőborítóval. 2315210
17057
388
Erdei Ferenc: Néprajzi ínyesmesterség. Bp., én. VT-Idegenforgalmi Propaganda és Kiadóvállalata. Győrffy Anna illusztrációival. Papírkötés, kopottas állapotban.
2330414
17058
388
Mohácsy Mátyás: Őszibaracktermesztés. Bp., 1951, Mezőgazdasági. Megjelent 3000 példányban. Első (?) kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos. 2323681
17059
388
Mária Hajková: Vadból, halból, gombából készült ételek.Ford.:Dobosné H. Éva. Pozsony, 1988, Madách. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban. 2324341
17060
388
Tolnai Kálmán: Ételek vadon termő gombákból és erdei gyümölcsökből. Bp, 1984, Népszava Lap- és Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, Kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. 2330713
17061
388
dr. Jancsó Gábor (szerk.): Mikológia közlemények. Clusiana. Különszám 1993. Bp., 1993, Magyar Mikológiai Társaság. 66 p. Példányszám: 500. Kiadói papírkötés.
2334260
17062
388
1977 Gyümölcs- és Dísznövénytermesztési Kutató Intézet Rózsa katalógusa, aláhúzásokkal. + Kováts László: A permetezés és műtrágyázás technikája a házikertben. Bp., 1982,Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. 2328934
17063
388
Dr. Holdas Sándor- Suschka Alfréd - Ifj. Pacs István: Gazdaságos házinyúltenyésztés. Bp, 1976, Mezőgazdasági Kiadó. Foltos, szakadt kiadói papírkötésben, sérült gerinccel.
2325363
17064
388
Benedek Pál-Manninger Sándor-Virányi Sándor: Megporzás mézelő méhekkel. Bp.,1976, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói papírkötés. 2326972
17065
388
2330776
17066
388
Kriszten György: Tavasztól tavaszig a szőlőben. (A termő szőlő gondozása). Kertünk, házunk, otthonunk. Bp, 1985, Magvető. Második, javított kiadás. Kartonált papírkötésben, nylon-védőborítóban. Jó állapotban.
2323692
17067
388
Pelle Józsefné: Minerva nagy szakácskönyv. Bp.,1980, Minerva. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF