Vojvodina

Zahl der Lose: 65

Újvidék, Novi Sad; utca, villamos, Adamovich Sándor és Menráth bútorház üzlete, Pesti Magyar kereskedelmi Bank. Urbán Ignác 11. sz. 1915.  / street, tram, shops, bank (Rb)
22639.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
2 400 HUF

Újvidék, Novi Sad; Pétervárad, felrobbantott híd romjai. Keller és Kiss kiadása / Grad Petrovaradin / Festung Peterwardein / castle, fortress, ruins of the blown-up bridge (fl)
22640.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

1914 Versec, Vrsac; Városháza, Selvár János, Szavits Gedeon üzlete / town hall, shops (EK)
22641.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF

Versec, Vrsac; püspöki lak / bishop's residence (képeslapfüzetből / from postcard booklet)
22642.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

1914 Versec, Vrsac; Püspöki palota. W. L. Bp. 606. / Bischofs-Palais / bishop's palace (EK)
22643.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1905 Versec, Werschetz, Vrsac; Honvéd-Denkmal / Honvéd emlékmű, Hotel Milleker szálloda. Wilhelm Wettl No. 124. / Hungarian military monument, hotel. Art Nouveau, litho (r)
22644.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

1908 Versec, Werschetz, Vrsac; Ferenc József tér, utcai árusok. Wilhelm Wettl No. 125. / square with street vendors. litho
22645.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
5 000 HUF

1911 Zenta, Senta; Kórház utca. Kragujevits Szabbás saját kiadása / street view (kopott sarkak / worn corners)
22646.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1915 Zimony, Semlin, Zemun; Hunyadi emlékmű / Milenijski spomenik / Millennium monument (fl)
22647.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

1909 Zimony, Semlin, Zemun; Graf Khuen Héderváry Quai / rakpart, uszályok, gőzhajó / quay, barges, steamship (fa)
22648.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 400 HUF

Zombor, Sombor; utca, Vadászkürt szálloda, Schall Vidor és Rózsa István üzlete, Illatszertár, Harisnyaház. Schlotzer József kiadása / street, hotel, shops, perfumery
22649.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
1 600 HUF

1917 Zombor, Sombor; Megyeháza és Schweidel József szobor. Kaufmann Emil kiadása / county hall, statue
22650.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF