Vojvodina Zahl der Lose: 65
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2331605
22639
388
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
Újvidék, Novi Sad; utca, villamos, Adamovich Sándor és Menráth bútorház üzlete, Pesti Magyar kereskedelmi Bank. Urbán Ignác 11. sz. 1915. / street, tram, shops, bank (Rb) 2327876
22640
388
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
Újvidék, Novi Sad; Pétervárad, felrobbantott híd romjai. Keller és Kiss kiadása / Grad Petrovaradin / Festung Peterwardein / castle, fortress, ruins of the blown-up bridge (fl)
2333372
22641
388
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1914 Versec, Vrsac; Városháza, Selvár János, Szavits Gedeon üzlete / town hall, shops (EK) 2333370
22642
388
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
Versec, Vrsac; püspöki lak / bishop's residence (képeslapfüzetből / from postcard booklet)
2333373
22643
388
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1914 Versec, Vrsac; Püspöki palota. W. L. Bp. 606. / Bischofs-Palais / bishop's palace (EK)
2181745
22644
388
4200
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
1905 Versec, Werschetz, Vrsac; Honvéd-Denkmal / Honvéd emlékmű, Hotel Milleker szálloda. Wilhelm Wettl No. 124. / Hungarian military monument, hotel. Art Nouveau, litho (r)
2202767
22645
388
Vojvodina
Ansichtskarten
T2
1908 Versec, Werschetz, Vrsac; Ferenc József tér, utcai árusok. Wilhelm Wettl No. 125. / square with street vendors. litho
2331038
22646
388
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1911 Zenta, Senta; Kórház utca. Kragujevits Szabbás saját kiadása / street view (kopott sarkak / worn corners)
2137750
22647
388
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1915 Zimony, Semlin, Zemun; Hunyadi emlékmű / Milenijski spomenik / Millennium monument (fl) 2180346
22648
388
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
1909 Zimony, Semlin, Zemun; Graf Khuen Héderváry Quai / rakpart, uszályok, gőzhajó / quay, barges, steamship (fa) 2035466
22649
388
Vojvodina
Ansichtskarten
T2
Zombor, Sombor; utca, Vadászkürt szálloda, Schall Vidor és Rózsa István üzlete, Illatszertár, Harisnyaház. Schlotzer József kiadása / street, hotel, shops, perfumery
2201837
22650
388
Vojvodina
Ansichtskarten
T2
1917 Zombor, Sombor; Megyeháza és Schweidel József szobor. Kaufmann Emil kiadása / county hall, statue
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF