Themen

Zahl der Lose: 1227

Lampart csillár mindig divat / Hungarian chandelier advertising card
24132.
Materialzeichen T1

Rufpreis:
1 800 HUF

Herz Ármin Fiai szalámigyár reklámlapja. Budapest IX. Soroksári út 76. / Fabrique de Saucissons / Hungarian salami factory advertising card. Márton és Vas Art Nouveau, litho (EB)
24133.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
12 000 HUF

1944 Hyrocodin a legerősebb köhögést is csillapítja. Dr. Egger Leó és Egger I. / Hungarian medicine advertisement s: Seiler
24134.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 400 HUF

1950 Ergam. Richter Gedeon Gyógyszer és Vegyészeti Gyár Rt. reklám  / Hungarian medicine advertisement s: Chy-Dér (EK)
24135.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 400 HUF

1940 MABOE XVII. Bélyegnap. A Magyar Amatőr Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete bélyegkiállítása negyedszázados fennállása emlékére. IV. Országos Bélyegkiállítás s: b. Tóth S. és dr. Göndör L. + So. Stpl / 4th Hungarian stamp exhibition
24136.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
1 600 HUF

Kistext Kispesti Textilgyár Rt. reklámlapja. Budapesti-Nemzetközi Vásár 1940 / Hungarian textile factory advertising at the International Fair + "XXXV. Budapesti Nemzetközi Vásár 1940. ápr. 26-máj.6. Horthy Miklós országlásának 20. évében" So. Stpl.
24137.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 400 HUF

MODELL T0 100 - forgattyús táblaolló. Heisler Vilmos szerszámgépgyár reklámlapja / Kurbeltafelschere, Werkzeugmaschinenfabrik / Crank plate shear advertisement card
24138.
Materialzeichen T1/2

Rufpreis:
2 000 HUF

Tatai Brikett. "T"-jelről felismerhető. Magyar Általános Kőszénbánya rt. reklámja. Budapest, Zoltán utca 2. szám / Hungarian briquette advertisement
24139.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
2 000 HUF

Gáz a háztartásban. Seidner litográfia / Hungarian gas advertisment
24140.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1899 Dr. Heidlberg féle Tinctoral célszerűbb, tartósabb és olcsóbb minden olajfestéknél / Hungarian oil paint advertising card, litho (EB)
24141.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 800 HUF

Globus Ungarische Qualitäts-Teigwaren / Globus magyar tészta reklám / Hungarian pasta advertisement card
24142.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
2 400 HUF

1894 Lyon, Exposition universelle, La Porte de Kipdorp du vieux Anvers, Marche, Hotel de Ville, Halle aux draps et maison Echevinale / World's Fair, gate, town hall, market. Art Nouveau, floral, litho  (Rb)
24143.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF