Königreich Ungarn Zahl der Lose: 2580
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2324601
21573
388
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Árokmente / Grafl
2324604
21574
388
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Schlossbergzeile / Villasor. Wilh. Hiemisch 2330374
21575
388
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1917 Brassó, Kronstadt, Brasov; Pénzügyi palota, városi vasút állomása. Vasúti Levelezőlapárusítás 44. sz. - 1916. / Palace of Finance, urban railway station (EK) 2325315
21576
388
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
1937 Bucsecs-hegység, Butschetsch, Muntii Bucegi; menedékház / chalet, tourist house. G. Opreanu (Zarnesti) photo 2218801
21577
388
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1935 Buziásfürdő, Baile Buzias; fürdővendégek / spa guests. photo (kopott sarkak / worn corners) 2334286
21578
388
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
Csíkdánfalva, Danesti; utca, Hangya üzlet, templom, iskola / streets, cooperative shop, church, school (EK) 2325491
21579
388
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1943 Csíki-havasok, Muntii Ciucului; Egyes-kő, EKE menedékház / mountain peak, chalet, tourist house (EK) 2236683
21580
388
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Csíksomlyó, Sumuleu Ciuc; Kegytemplom. Andory Aladics Zoltán mérnök felvétele / pilgrimage church (fl)
2238778
21581
388
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1943 Csíksomlyó, Sumuleu Ciuc; Kegytemplom, Kegyszobor, Kegyoltár / pilgrimage site, pilgrimage church, altar, interior (EK) 2333672
21582
388
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
1944 Csíkszereda, Miercurea Ciuc; MÁV palota télen. Andory Aladics Zoltán mérnök felvétele / palace of the Hungarian State Railways, winter
2331452
21583
388
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T1
1940-1950 Csíkszereda, Miercurea Ciuc; Római katolikus főgimnáziumban végzett ifjak, tablókép / tableau photo 2331526
21584
388
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1916 Csíkszereda, Miercurea Ciuc; A város égése a román kivonuláskor, a betörés után a román katonák felgyújtották a várost, égő utcakép, tűzvész / WWI smoke and burned streets after the Romanian soldiers set fire to the city. photo (EB) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF