Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 25
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2293983
11441
387
Sculptures, statuettes, plaques
Dolores Tichá: Mákvirág. Fa faragás. Lakkozott fa, jelzett, 58x11 cm
2297522
11442
387
Ősmagyar réz dombormű fa alapon 14x24 cm
2258113
11443
387
Elefántfejű műgyanta szobor, m: 25 cm 2245940
11444
387
Nigériai faragott fa szobor, repedéssel, m: 48 cm
2320202
11445
387
Táncosok fém szobor, jelzés nélkül. m: 30 cm 2315632
11446
387
Szilágyi Ildikó: Iparművész dísztál. Réz. Jelzett. d: 31 cm 2319144
11447
387
Kormos jelzéssel: Beethoven. Gipsz, festett, mázas, lepattanásokkal, 14,5x11 cm
2306410
11448
387
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Aranyozott gipsz fali kép, kis sérüléssel d: 33 cm
2317913
11449
387
Bronz női akt szobrocska, m: 16 cm 2285699
11450
387
15000
XIX. sz. Jelzett bécsi bronz buzogányos katona márvány talapzaton / VIenna bronze soldier stauette 15,5 cm
2319238
11451
387
Nagy méretű afrikai fali dísz. Faragott fa. 100 cm 2318980
11452
387
Mozart, Chopin, Beethoven büsztök, 3 db alabástrom, jelzettek (A. Giannelli), m:12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF