Flohmarkt

Zahl der Lose: 522

Nagy méretű antik ajtózár, kapuzár kulccsal, jó állapotban 16 cm (31cm)
11555.

Rufpreis:
6 000 HUF

XVII-XVIII. sz. kovácsoltvas ajtópántok 5 db 20-40 cm között.
11556.

Rufpreis:
5 000 HUF

6 db fém teapohár tartó, 6 db kanállal, d: 6,5 cm, h: 13 cm
11558.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kerékagyba montírozott öngyújtó, működik, m: 13 cm
11559.

Rufpreis:
1 400 HUF

Art Deco üveg/fém tintatartó, 2 tintatartóval, fekete talppal és fekete tintatartó fedővel, lepattanásokkal, csorbákkal, sérüléssekkel, repedésnyommal, a talp alján karcolásokkal, pár helyen javításokkal, talp: 20x12x4 cm, tintatartók: 5x5x6 cm
11560.

Rufpreis:
4 000 HUF

Art Deco vörös üveg/fém tintatartó talp, 14x19 cm
11561.

Rufpreis:
1 200 HUF

Berndorf alpakka tányérok, 7 db, jelzett, kopott, foltos, a tányérok szélén olvashatatlan felirattal, d: 20,5 cm
11562.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Fa bivaly és őz figura, össz. 2 db, m. 5 és 7 cm
11563.

Rufpreis:
1 000 HUF

11564.

Rufpreis:
1 600 HUF

11565.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lovas ón fali tál, d: 22 cm
11566.

Lovas ón fali tál, d: 22 cm

Rufpreis:
1 600 HUF

Régi, háromrészes fa sámfa, 42-es
11567.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF