Flohmarkt Zahl der Lose: 522
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2284171
11555
387
Flea Market
Nagy méretű antik ajtózár, kapuzár kulccsal, jó állapotban 16 cm (31cm)
2284181
11556
387
Flea Market
XVII-XVIII. sz. kovácsoltvas ajtópántok 5 db 20-40 cm között. 2103605
11558
387
2200
Flea Market
6 db fém teapohár tartó, 6 db kanállal, d: 6,5 cm, h: 13 cm
2196644
11559
387
Flea Market
Kerékagyba montírozott öngyújtó, működik, m: 13 cm 2291064
11560
387
Flea Market
Art Deco üveg/fém tintatartó, 2 tintatartóval, fekete talppal és fekete tintatartó fedővel, lepattanásokkal, csorbákkal, sérüléssekkel, repedésnyommal, a talp alján karcolásokkal, pár helyen javításokkal, talp: 20x12x4 cm, tintatartók: 5x5x6 cm 2291068
11561
387
Flea Market
Art Deco vörös üveg/fém tintatartó talp, 14x19 cm 2291533
11562
387
Flea Market
Berndorf alpakka tányérok, 7 db, jelzett, kopott, foltos, a tányérok szélén olvashatatlan felirattal, d: 20,5 cm
2160016
11563
387
Flea Market
Fa bivaly és őz figura, össz. 2 db, m. 5 és 7 cm 2208808
11564
387
Flea Market
2160175
11565
387
Flea Market
Facial makeup of China, kínai maszkok, fa anyagban zománc berakással, angol felirattal és kínai írásjelekkel, dobozban, méret kihajtva: 12x24,5 cm 2109872
11566
387
Flea Market
Lovas ón fali tál, d: 22 cm
2268696
11567
387
Flea Market
Régi, háromrészes fa sámfa, 42-es Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF