Flohmarkt Zahl der Lose: 522
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2291133
12005
387
Flea Market
1939 'Neumayer József, Kisbér/Kont Oszkár, Bp.' feliratú fém szódásüvegfej, 'madárfejes' kiöntő résszel, jelzett, kopott, 10x7 cm 2291078
12006
387
Flea Market
1936 'Mátraderecskei Szikvízgyár/Kont Oszkár, Bp' feliratú fém szódásüveg fej, madárfejes 'kiöntő' résszel, jelzett, kopott, 10x7 cm 2291566
12007
387
Flea Market
Wellner alpakka húsvilla, jelzett, foltos, h: 25 cm
2291539
12008
387
Flea Market
Régi aluminium étkészlet tétel, 3 db, kés, villa, kanál, jelzettek, (a késen különböző jelzéssel), kopottak, a villa egyik fogán hiánnyal, h: 21 és 19,5 cm közötti méretben
2291563
12009
387
Flea Market
Wellner alpakka tortalapát, jelzett, foltos, h: 24 cm 2291586
12010
387
Flea Market
XIX. sz. Régi fém villa, jelzés nélkül, kopott, h: 20 cm
2321359
12011
387
Flea Market
2321363
12012
387
Flea Market
12 db füstölő + fa füstölő tartó, h: 26 cm 2316455
12013
387
Flea Market
Fa tartó szív alakú rózsakvarcokkal, tartó: 15x7x8 cm, szívek: 5x6 cm 2322428
12014
387
Flea Market
Hajsütő vas, kopott, h: 30 cm 2322425
12015
387
Flea Market
Fém tolóméró Glashorst jelzéssel, kopott, h: 23 cm 2322678
12016
387
600
Flea Market
Retro réz tálca, 20,5x17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF