10537.
Beendet 387. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Jelzés nélkül: Dimbes-dombos utca. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben. 24x34 cm