Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2317070
10237
387
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda, Schmidt-kastély. Akvarell, papír, jelzés nélkül, papír sarka hiányos, 21×14,5 cm 2317073
10238
387
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 23,5×30,5 cm 2317068
10239
387
Sostarics Lajos (1896-1968): Vitorlások. Akvarell, papír, jelzett, 22,5×30,5 cm
2316668
10240
387
Stettner Béla (1928-1984). Határ. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5x28,5 cm 2282831
10241
387
24000
2318222
10242
387
19000
Sütő Petre Rozália (1952-) : Felosztott föld (Felparcellázott föld). Vegyes technika, farost, jelzett. 70×60 cm. Fa keretben. Hátoldalán autográf felirattal. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 31. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
2318982
10243
387
32000
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Transzmisszió, 1990. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 71/85. 60x42 cm. 2283093
10244
387
24000
Szabados Árpád (1948-2017): Egy költő emléke. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (CV/39). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lapméret: 66x50,5 cm 2318094
10245
387
32000
E Szabó Margit (1945-): Vörös fenyő. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 60x110 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 10. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, MÉRETE MIATT NEM POSTÁZZUK!
2318685
10246
387
Szabó Tamás (1952-): Önarckép, 1992. Rézkarc, kréta, merített papír, jelzett. Számozott: 17/20, 39,5x29 cm 2194775
10247
387
4800
2194787
10248
387
4800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF