Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 291

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda, Schmidt-kastély. Akvarell, papír, jelzés nélkül, papír sarka hiányos, 21×14,5 cm
10237.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 23,5×30,5 cm
10238.

Rufpreis:
12 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Vitorlások. Akvarell, papír, jelzett, 22,5×30,5 cm
10239.

Rufpreis:
5 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984). Határ. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5x28,5 cm
10240.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
15

10241.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Sütő Petre Rozália (1952-) : Felosztott föld (Felparcellázott föld). Vegyes technika, farost, jelzett. 70×60 cm. Fa keretben. Hátoldalán autográf felirattal. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 31. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10242.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Transzmisszió, 1990. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 71/85. 60x42 cm.
10243.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Szabados Árpád (1948-2017): Egy költő emléke.  Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (CV/39). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lapméret: 66x50,5 cm
10244.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

E Szabó Margit (1945-): Vörös fenyő. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 60x110 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 10. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, MÉRETE MIATT NEM POSTÁZZUK!
10245.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Szabó Tamás (1952-): Önarckép, 1992. Rézkarc, kréta, merített papír, jelzett. Számozott: 17/20, 39,5x29 cm
10246.

Rufpreis:
12 000 HUF

10247.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10248.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF