Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 38

17104.

Rufpreis:
800 HUF

A mi süteményes könyvünk.Gyakorlati utmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére.  Váncza könyv. Bp.,1986, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
17105.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erdei Ferenc: Néprajzi ínyesmesterség. Bp., 1971, Minerva. Győrffy Anna illusztrációival. Kiadói papírkötés, kopottas.
17106.

Rufpreis:
800 HUF

Tiborcz György (szerk.): Zöldség- és virágtermesztés. Bp., 1959., Mezőgazdasági Kiadó. Példányszám: 4700. Kiadói félvászon-kötés, kissé szakadozott, foltos borító.
17107.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Kárpáti Zoltán-Dr. Görgényi Lászlóné-Dr. Terpó András: Kertészeti növénytan. I-II. kötet. Bp., 1968, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, kijáró lappal, borítón ragasztásokkal.
17108.

Rufpreis:
1 800 HUF

Manninger Gusztáv Adolf: Szántóföldi növények állati kártevői. Színes táblák. A színes táblák P. Szabó Károly munkái. Bp.,1960, Mezőgazdasági, 4 p.+ XXIX t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, fakó borítóval.
17109.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vajda Ernő: A magyar növényvilág képeskönyve. Budapest, 1956, Művelt Nép. Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva,
17110.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Dr. Robert C. Atkins: Dr. Atkins forradalmian új étrendje. Bozai Ágota és Sóvágó Katalin fordítása. Hn., 2004, HL Stúdió. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban.
17111.

Rufpreis:
800 HUF

17112.

Rufpreis:
2 800 HUF

17113.

Rufpreis:
800 HUF

dr. Tegze Miklósné: Sütőipari általános műveletek. Bp., 1975, Mezőgazdasági Kiadó.Kiadói papírkötésben.
17114.

Rufpreis:
2 000 HUF

17115.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF