Foto

Zahl der Lose: 406

1930-1940 Vegyes turista fotó tétel, 34 db, közte Tára fotókkal, azonosítatlan turistaház megnyitójáról készült fotókkal, síelős képekkel, egy azonosítatlan településről (Erdély?, Felvidék?) fotóval, ..stb., Kádár György (1912-2002) Kossuth-díjas festő, grafikus, főiskolai tanár hagyatékából, változó állapotban, 6x7 cm és 17x12 cm közötti méretben
13043.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Szitnya hegy. turistákkal / Mount Sitnya photo 18x13 cm
13044.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1950 Zenekar a rádióban, fotó, 16×23 cm
13045.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900-1950 28 db gyerekeket ábrázoló fotólap, 9×14 cm
13046.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vásárok, életképek, 7 db fotó, 9×14 és 18×11 cm
13047.

Rufpreis:
1 200 HUF

1947 Magyar Vegyipari Munkások Orsz. Szabad Szakszervezetének 50 éves jubileuma, 10 db fotó, 11×16 cm
13048.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1901 Gyermekportré, keményhátú fotó Mai és Társa budapesti műterméből, 16,5×10,5 cm
13049.

Rufpreis:
1 200 HUF

1953 Dobó Katalin Közgazdasági Technikum tanárai és végzett hallgatói, kistabló nevesített portrékkal, IV. C. osztály, 17x24 cm
13050.

Rufpreis:
1 000 HUF

1948 Fabian Flynn (1919-1997) katolikus pap látogatása az amerikai katolikus segélyszolgálat (National Catholic Welfare Conference, War Relief Services) alkalmazottjaként Magyarországon, II. világháború utáni segélyszállítmány kapcsán. Flynn és magyar munkatársai, segítői szemlét tartanak a raktárban, Budapest belvárosában, a Kárpátia udvar pincéjében. Salvator nővérek egy tagja, egy feltehetően magyar pap, civilek, katonák (?) és a segélyszállítmány (ruházat, lábbeli) a felvételeken. Össz. 4 db vintage fotó: ebből 2 db Orelly műterméből, hátoldalán pecséttel jelzett és sarkaiban sérült, 17,5x24 cm; 2 db jelzés nélküli fotólap, jó állapotban, hátoldala kissé foltos, 13,5x8,5 cm. / 1948 Fabian Flynn (1919-1997) catholic priest visits Hungary as member of National Catholic Welfare Conference, War Relief Services. Total of 4 pcs of vintage photos showing him and his colleagues in the centre of Budapest, in the cellar of Kárpátia-udvar (yard), which was the warehouse. 2 photos from the studio of Orelly, with the stamp of the studio, with some damage in the corners, 17x5x24 cm. 2 photocards, 13,5x8,5 cm.
13051.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1910-20 Elegáns hölgy portréja, keményhátú fotó Langsfeld Mór és Fiai kaposvári műterméből, feltehetően az ábrázolt által dedikált, kopott és fiatal férfi portréja, feltehetően a hölgy férje, Langsfeld és Fiai kaposvári műterméből, alján apró lyuk 18,5×12,5 cm és 10,7x6,7 cm
13052.

Rufpreis:
1 000 HUF

12 db fotó nagyrészt olaszországi, kisebb részt francia helyszínekről (Verona, Avignon, stb.), hátuljukon feliratozva, 13×18 ill. 18×13 cm
13053.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1906 Keresztes Margit portréja, keményhátú fotó kartonon, Franz Friedrich, Marienbad műterméből, aláírt, hátodalán feliratozott, 20x9,5 cm / Signed photo of a hungarian lady from the studio of Franz Friedrich, Mariánské Lázně ( Marienbad), now Czech Republic, with description on the back, on cardboard, 20x9,5 cm
13054.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF