Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 283

Fritz Mihály (1947-) 1991. 7xklf jelzett ezüst érméből álló sorozat dísztokban "II. János Pál Pápa Budapesten / Debrecenben / Esztergomban / Máriapócson / Szombathelyen / Pécsett / 1991. Augusztus 16-20" Ag emlékérem (31.47g/0.999/42,5mm) T:PP
30923.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
15

Fritz Mihály (1947-) 1992. "Wekerle Sándor, Mór szülöttje emlékére / Gyűjtők Egyesülete - Mór" ezüstözött fém emlékérem T:2 (PP) Adamo MR1
30924.

Rufpreis:
1 200 HUF

30925.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

30926.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Fritz Mihály (1947-) 1998. "MÉE Szeged / Erzsébet Királyné halálának 100. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SG34
30927.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fritz Mihály (1947-) 2000. "Szent László - 800 éve avatták szentté" aranyozott Br csegely emlékérem (53mm) T:1-
30928.

Rufpreis:
4 000 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "A fiatalok tökéletes nevelése szabadságszerető hazában kötelesség / Gróf Széchenyi István 200. születési évfordulójára - A Széchenyi Kör, a Széchenyi Társaság 1991" öntött Br emlékérem (87mm) T:2
30929.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rónay Attila (1971-) 2003. "Magyarország-Anglia 6:3 50. évforduló" aranyozott Ag emlékérem, peremén "0648" sorszám, tanúsítvánnyal (31,17g/0.999/42,5mm) T:PP
30930.

Rufpreis:
8 000 HUF

Anton Scharff (1845-1930) 1910. "Az Országos Iparegyesülettől - Novák Alajos fodrászsegédnek Budapestn 1902" jelzetlen Ag emlékérem, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (47,68g/55mm) T:2 ph.
30931.

Rufpreis:
12 000 HUF
11

Schwartz István (1851-1924) 1910. "Franz Ritter von Schonka" egyoldalas Br plakett (70x52mm) T:1-,2 felszíni karcok, kis ü.
30932.

Rufpreis:
4 000 HUF

30933.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Szamuely Tibor" Br emlékplakett (66x89mm) T:2
30934.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF