Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 41
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1801949
11577
385
36000
Sculptures, statuettes, plaques
2265431
11578
385
13000
Szabó László(1927-2002): Hölgy korsóval (Eger Egészségház), mázas terrakotta, sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 34 cm
2185838
11580
385
28000
Veszprémi Imre (1932-): Tihany. Bronz falikép, jelzett, 29,5×20 cm
839037
11581
385
40000
2239485
11582
385
11000
Jelzés nélkül: Jókai Mór mellszobra. Festett gipsz. Kis lepattanással. 32 cm 2238033
11583
385
Jelzés nélkül: Gazellát elejtő oroszlán. Bronz kisplasztika fa keretben. 28x18 cm 2072158
11584
385
38000
Grossauer jelzéssel: Utcazenész. Bronz, márvány talapzaton, m: 25 cm, 16×14 cm 2183980
11585
385
Afrikai női fej. Keményfa faragott szobor. 13 cm 2238038
11586
385
Jelzés nélkül: Afrikai oroszlán. Réz szobor, márvány talapzaton. 20x10 cm
2221966
11587
385
Fém lovas szobor, mozog, 19x12,5 cm
2196165
11588
385
Távol-keleti halász figura, műgyanta, m: 19 cm
2196005
11589
385
Szamuráj karddal, festett műgyanta szobor, kopott festéssel, törött karddal m: 21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF