Flohmarkt Zahl der Lose: 549
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2297086
11823
385
Flea Market
Régi festett, fém gyertyatartó, kopásnyomokkal, 27x15x10 cm
2297267
11824
385
Flea Market
Schmincke's Filz-Schreiber, eredeti, foltos, kissé viseltes dobozában, h: 14,5 cm
2297199
11825
385
Flea Market
Vegyes írószer tétel, tollak, betétek, Koh-I-Noor cerzuák, és grafit betétek, saját dobozukban, bőr tolltartó...stb. 2297355
11826
385
Flea Market
Lilienfeld osztrák város gyöngyházberakásos látképe, üvegezett keretben, 8,5x11,5 cm 2296703
11827
385
Flea Market
Vészkijárat, festett fém tábla, foltos, az egyik sarkán apró lepattanással, 25x40 cm 2299144
11828
385
24000
Flea Market
cca XIX. sz. vége Laterna magica üveg lapok, 12 db, rajta: 'mesékből vett jelentekkel,' közte foltos, kis kopásnyomokkal, 16,5x4,5 cm 2306701
11829
385
Flea Market
3 db hajós témájú tányéralátét, 22x30 cm 2306728
11830
385
Flea Market
Antikizáló jelenet, szőlővel, festett gipsz, kis karcolásokkal, 26x14 cm 2294042
11831
385
Flea Market
Régi fém lemezdoboz, kopott, 16x22x9 cm
2306788
11832
385
Flea Market
cca XX. sz. eleje Karácsonyi témájú fa doboz, kézzel festett jelenttel a tetején, pecséttel jelzett (Alois Ebeseder, Wien I. Opernring 9.), kopásnyomokkal, 22x15x6 cm
2306830
11833
385
Flea Market
Régi doboz, papír, cérnafűzéssel, üveg betétekkel alul és felül, karácsonyi képeslap témájú betéttel a tetején, sérült, foltos, 31x12x5 cm 2245599
11834
385
Flea Market
cca 1930-40 Antik Olympia írógép magyar billentyűzettel, restaurált, ,űködőképes, hátoldalán kopásnyomokkal. Ca. 26x40x34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF