Flohmarkt

Zahl der Lose: 549

Régi festett, fém gyertyatartó, kopásnyomokkal, 27x15x10 cm
11823.

Rufpreis:
1 600 HUF

Schmincke's Filz-Schreiber, eredeti, foltos, kissé viseltes dobozában, h: 14,5 cm
11824.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes írószer tétel, tollak, betétek, Koh-I-Noor cerzuák, és grafit betétek, saját dobozukban, bőr tolltartó...stb.
11825.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lilienfeld osztrák város gyöngyházberakásos látképe, üvegezett keretben, 8,5x11,5 cm
11826.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vészkijárat, festett fém tábla, foltos, az egyik sarkán apró lepattanással, 25x40 cm
11827.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca XIX. sz. vége Laterna magica üveg lapok, 12 db, rajta: 'mesékből vett jelentekkel,' közte foltos, kis kopásnyomokkal, 16,5x4,5 cm
11828.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

3 db hajós témájú tányéralátét, 22x30 cm
11829.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Antikizáló jelenet, szőlővel, festett gipsz, kis karcolásokkal, 26x14 cm
11830.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régi fém lemezdoboz, kopott, 16x22x9 cm
11831.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca XX. sz. eleje Karácsonyi témájú fa doboz, kézzel festett jelenttel a tetején, pecséttel jelzett (Alois Ebeseder, Wien I. Opernring 9.), kopásnyomokkal, 22x15x6 cm
11832.

Rufpreis:
8 000 HUF

Régi doboz, papír, cérnafűzéssel, üveg betétekkel alul és felül, karácsonyi képeslap témájú betéttel a tetején, sérült, foltos, 31x12x5 cm
11833.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930-40 Antik Olympia írógép magyar billentyűzettel, restaurált, ,űködőképes, hátoldalán kopásnyomokkal. Ca. 26x40x34 cm
11834.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF