Jelzés nélkül: Szent. Olaj, vászon. Dublirozva. 56x48 cm, kis sérüléss... https://www.darabanth.com/de/385-Fernauktion/385.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~2500002/Jelzes-nelkul-Szent-Olaj-vaszon-Dublirozva-56x48-cm-kis-serulessel~II2193466
2193466
10715
385
65000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
65 000 HUF 176,15 EUR , 203,13 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Szent. Olaj, vászon. Dublirozva. 56x48 cm, kis sérüléssel.
: karap_norbert