Foto

Zahl der Lose: 488

Balás István (1945- ): Latabár, művészi fotóprint, jelzett a fotón, 25×17 cm
12790.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Balás István (1945- ): Állomás, művészi fotóprint, jelzett a fotón, 17×24 cm
12791.

Rufpreis:
6 000 HUF

Balás István (1945- ): Valencia, modern negyed, művészi fotóprint, jelzett, 20×30 cm
12792.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Marácz István (1958-): Árnyak. Professzionális fotópapír, kézi nagyítású, 1/1 nagyítás, bársony paszpartuban, keretezett, múzeumi (tükröződés mentes) üvegben, hátoldalán jelzettm, 37,5x27,5 cm.   Marácz István a nyolvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotoproducerként dolgozott a Penthouse magazinnál, művészi akt fotói fotói megjelentek a Playboy magazinban is. Több fotóművész könyvet adott ki, az egyik legérdekesebb a Fodor Lengyel Zoltán, Goya díjas festőművésszel közösen készített kiadvány.  Egyéni kiadása a Meztelen Fények fotókönyv.
12793.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1950-1955 Ék Sándor (1902-1975): Épül Sztálinváros, jelzetlen vintage képriport, a szerző hagyatékából, 6 db fotó, 6x8 cm
12794.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1980 Budapesti fényforrások, Giltán Tivadar 5 db vintage fotója, kettő pecséttel jelzett, 18x24 cm és 13x18 cm
12795.

Rufpreis:
1 600 HUF

1980 Kabáczy Szilárd székesfehérvári fotóriporter és fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett vintage fotó (Dől a fa), 19,3x18,1 cm
12796.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nyíri Barbara (1986), össz. 3 db fotó: "Én egy kisvárosi lány vagyok...néha az eget bámulom" (hátoldalán feliratozott és jelzett), "Én egy kisvárosi lány vagyok...ez az iskolám" (hátoldalán feliratozott és jelzett) és cím nélkül (jelzés nélkül, jobb alsó sarkában töréssel. 11x16,5, 18×23,5 és 14,5x29 cm
12797.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1979 Szathmáry-Király Ádám fotóművész pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotása (Szemek), a magyar fotográfia avantgarde korszakából,  13,5x24 cm
12798.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1925 Székely Aladár (1870-1940) budapesti fényképész és fotóművész aláírt vintage fotója, 21,5x16 cm, karton 30x20 cm
12799.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1928 Szabó János budapesti fényképész műtermében készült, aláírt vintage fotó, 23x16,5 cm, karton 28,5x20,4 cm
12800.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1937 Spitzer László budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó, 21,6x11,4 cm
12801.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF