Bücher: Technik

Zahl der Lose: 41

2000 Renault Mégane kezelési útmutató, az egyik lapon tollas jegyzettel.
17251.

Rufpreis:
2 000 HUF

2018 Porsche News. 2018. I. Bp., 2018, Porsche. Kiadói papírkötés,
17252.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1979. Műszaki Könyvkiadó. Sok színes képpel illusztrálva. Egészvászon-kötés, nylon-védőborítóval. Szép állapotban.
17253.

Rufpreis:
800 HUF

1995 Fiat Cinquecento kezelési útmutató. Bp.. 1995, Fiat Magyarország. Kiadói kopott papírkötés.
17254.

Rufpreis:
2 000 HUF

Keusch József: Kérdések és feleletek a villamos gépekből. Bp, 1939, Vörösváry Sokszorosítóipar. Papírkötésben, kissé foltos, de egyébként jó állapotban.
17255.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hámori István: Belsőégésű motorok, motoros vasúti és közúti járóművek. Bp., 1940, szerzői kiadás. Sérült gerincű, szakadt papírkötésben. A szerző által aláírt példány.
17256.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Léczfalvy Sándor: Kútépítés. Bp,1971, Műszaki Könyvkiadó.Fotókkal és rajzokkal gazdagon illusztrált. Kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
17257.

Rufpreis:
2 000 HUF

17258.

Rufpreis:
800 HUF

17259.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

17260.

Rufpreis:
1 000 HUF

17261.

Rufpreis:
800 HUF

3 db mérnöki német nyelvű könyv: Deutscher Kalender für Elektrotechniker, 1923,652 p +  W.E. Schulze. Kleine Baustatik. Leipzig, 1952, Teubner. + Hütte." Des Ingenieurs Taschnebuch II. köt. Szerk.: "Hütte." Berlin, 1908, Wilhelm Ernst&Sohn. 20. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval. Mindegyik könyv intézményi bélyegzővel és/vagy tulajdonosi névbejegyzéssel.
17262.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF