Dr Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1979. Műszaki Könyvkiadó. Sok színes képpel illusztrálva. Egészvászon-kötés, nylon-védőborítóval. Szép állapotban.
Keusch József: Kérdések és feleletek a villamos gépekből. Bp, 1939, Vörösváry Sokszorosítóipar. Papírkötésben, kissé foltos, de egyébként jó állapotban.
Hámori István: Belsőégésű motorok, motoros vasúti és közúti járóművek. Bp., 1940, szerzői kiadás. Sérült gerincű, szakadt papírkötésben. A szerző által aláírt példány.
3 db mérnöki könyv és nyomtatvány: Ötszámjegyü szorszámi és szögmértani táblák. Összeállította: Lutter Nándor. 14. kiadás.Bp., 1892. Franklin, 142p. Korabeli félvászon-kötésben, sérült gerinccel, sérült kötéssel, ragasztott lapokkal. + 1924 A mérnökök országos földmérő és parcellázó szövetkezetének alapszabályai 20p. + Dr. Horváth Kálmán, Simon Károly: Négyjegyű logaritmustábla a gimnáziumok és líceumok számára. Bp., 1940, Szent István-Társulat. Negyedik kiadás. Kopott vászon kötés. Néhány nagyon kevés lapon tollas bejegyzéssel és ceruzás aláhúzással.
Möller Károly: A mai technika. Képek a műszaki alkotómunkáról. Bp.,(1940),Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második, bővített kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
3 db mérnöki német nyelvű könyv: Deutscher Kalender für Elektrotechniker, 1923,652 p + W.E. Schulze. Kleine Baustatik. Leipzig, 1952, Teubner. + Hütte." Des Ingenieurs Taschnebuch II. köt. Szerk.: "Hütte." Berlin, 1908, Wilhelm Ernst&Sohn. 20. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval. Mindegyik könyv intézményi bélyegzővel és/vagy tulajdonosi névbejegyzéssel.