Pazár Zoltán dr.: Az ittasság és az iszákosság vizsgálata valamint ennek jelentősége az igazságszolgáltatásban. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára CLXXXIII. köt. Bp., 1942., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, X+125 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
A Magyar Orvosok Tuberkulózis-Egyesületének munkálatai. XII. Nagygyűlés. Szerk.: Országh Oszkár- Barát Irén. Bp, 1930, a Magyar Orvosok Tuberkulózis-Egyesületének kiadása. Egészvászon-kötés, kissé kopott állapotban. Volt könyvtári példány.
Dr. Erdmann J. Eduard: A psychologia vázlata alapján tanításaihoz vezérfonalul írta Molnár Aladár. Pest, 1864, Osterlamm Károly. Félvászon kötés, előzéklap kivágva, sok ceruzás firkával, kopottas állapotban.
Maximilian Joseph von Chelius (1794-1876): Handbuch der Chirurgie. Zum Gebrauch bei seinen Vorlesungen. Zweiter Band. Erste Abtheilung. Wien, 1832., Lechner, 300 p. Harmadik kiadás. Német nyelven. Félbőr-kötésben, kopott borítóval és gerinccel, foltos lapokkal.
Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza II. köt. (Második száz, első rész.) Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Ford.: Kővári Aladár. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Bp., 1962, Medicina. Latin-magyar nyelvű, bilingvis kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval,de alapvetően jó állapotban. Megjelent 900 példányban, számozatlan példány.
Charles Darwin: Az ösztönről. Ford.: Fülöp Zsigmond. Darwin-könyvtár 2. sz. Bp., 1913., 'Darwin' Népszerű Természettudományi Folyóirat. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Dr. Vecseklőy József: Ló és ember. Bp., 1983., Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kissé szakadozott, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
A Műveltség Könyvtára. 3 kötete: A föld. sérült gerinccel, A világegyetem, kopott kötésben, A technika vívmányai, egy két sérült lappal. Bp., 1909, Athenaeum. Félbőr kötés, réz plakettel.