Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2302764
17436
385
Books: Minibooks
C. F. Ramuz: A nagy-nagy sondrebondi háború. Ford. és az utószót írta: Örvös Lajos. Kondor Béla illusztrációival. Bp., 1960., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. 2302546
17437
385
Books: Minibooks
2 db minikönyv: Thuróczy János: Hunyadi János. Részlet a Magyarok Krónikájából. Fordította Dr. Horváth János. Bp., 1982, Pátria. Minikönyv,366. példány, kiadói műbőr kötés zománc rátéttel, újszerű állapotban. Könyvkereskedelmi forgalomba nem került + Vestigia Corvinorum sequentes. Bp., 1974. Richter Gedeon. Kiadói műbőr kötésben 2301494
17438
385
Books: Minibooks
A Magyar Népköztársaság Elnöki Tanácsának kitüntetései. Bp., 1979, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kék vászon-kötésben, számozatlan példány. 2301503
17439
385
Books: Minibooks
2 minikönyv: Híven az eskühöz. Budapest 1981. 25 éves a Munkásőrség. Sorszámozott, bőr kötésben, + Ugyanaz a könyv váron kötésben, sorszámozatlanul
2298956
17440
385
Books: Minibooks
Babits Mihály: Recitativ. Bp., 1977, Szépirodalmi. Az 1916-ban megjelent Nyugat kiadás reprintje. Kiadói műbőr kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. Borsos Miklós rajzaival. Keresztury Dezső előszavával. Bp., 1970, Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, műanyag fóliában.
2303895
17441
385
Books: Minibooks
Ch. J. Blase: Tales of the Big Bad Red Polar Bear. (Already extinct.) (Anticommunist jokes from Hungary.) Fazekas Attila illusztrációival. Bp.-Békéscsaba,2015, Cellmed Invest Bt.-HMBBSI. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. Számozott (500//382.) példány. 2298906
17442
385
Books: Minibooks
Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Bp, 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói vászonkötés.
2302573
17443
385
Books: Minibooks
Szacsvay Imre: Transilvania Breviarium I-II. minikönyv Kiadói nyl kötésben 2299002
17444
385
Books: Minibooks
5 db "Mighty Midget" miniatúra: Little poetry book, Nursery rhymes no.1, Nursery rhymes no.2, Alphabet tongue twisters, Little riddle book, angol nyelven, műanyag tokban 2302586
17445
385
Books: Minibooks
Némelly étkek készítési módgya. XVIII. századi kéziratokból összeállította Schram Ferenc. Bp., 1972, Egyetemi Nyomda, számozott példány. Kiadói műbőr kötés 2297208
17446
385
Books: Minibooks
Milei György: A mi forradalmunk is! Bp., 1977, Táncsics. Kiadói nyl-kötés.
2298929
17447
385
Books: Minibooks
Jókai Mór: Kertészgazdászati jegyzetek. Az 1896. évi kiadás reprintje, Bp., é.n., Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF