Legeltetés a három sárkány pusztáján. Hetedhét Magyarország sorozat. Válogatta és a szöveget gondozta Tóth Béla. Bp., 1984, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. Csáky Lajos rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé megviselt állapotban.
Szmrecsányi Mária: Fekete főkötő. Békebeli igaz történet. Györgyfi György rajzaival. Bp.,é.n.,Szent István-Társulat, 108 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Anatole France: Jacques Tournebroche, vagy Nyárforgató Jakab meséi. Ford.: Keleti Artúr. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1979, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
Nagymama képeskönyve. Válogatta: Bodor Ferenc. Bp, 1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Mühlbeck Károly rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.