Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 27

Legeltetés a három sárkány pusztáján. Hetedhét Magyarország sorozat. Válogatta és a szöveget gondozta Tóth Béla. Bp., 1984, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. Csáky Lajos rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé megviselt állapotban.
17465.

Rufpreis:
800 HUF

17466.

Rufpreis:
1 200 HUF

Róna Emy: Bábszínház. Írta és rajzolta: - -. Bp., 1990.,(Gyomaendrőd, 48 Áfész-ny.) Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás.
17467.

Rufpreis:
800 HUF

Dmitrij Nagiskin: Amur-parti mesék. Ford.: Rab Zsuzsa. Gennagyij Pavlisin rajzaival. Bp., 1981., Móra. Színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
17468.

Rufpreis:
1 000 HUF

Anatole France: Jacques Tournebroche, vagy Nyárforgató Jakab meséi. Ford.: Keleti Artúr. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1979, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
17469.

Rufpreis:
800 HUF

17470.

Rufpreis:
800 HUF

Szegváry Mihály: Kalózok a Tiszán. Ifijúsági regény. Bp, én., a Szent István Társulat kiadása. Szűr-Szabó József rajzaival illusztrálva. Félvászon-kötésben. Kopott, foltos borítóval, szakadt gerinccel, meglazult kötéssel. Ajándékozási sorokkal.
17471.

Rufpreis:
1 000 HUF

17472.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vlagyimir Majakovszkij: Roszta. Csala Károly fordító dedikálásával. Drezda, 1977. Egászvászon kötésben, illusztrált papír védőborítóval
17473.

Rufpreis:
1 400 HUF

László Varcasovszky: Honki Árnyországban. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17474.

Rufpreis:
800 HUF

17475.

Rufpreis:
3 000 HUF

17476.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF