Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 66

Lantos Péter: Sínek és sorsok. H.n., 2009, Scolar. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17339.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsidókérdés Kelet- és Közép-Európában. Bp., 1985. ÁJK. Kiadói papírkötésben
17340.

Rufpreis:
2 400 HUF

Róbert László: Zsidónak születni. [Bp.],1994.,T-Twins. Kiadói papírkötés.
17341.

Rufpreis:
1 200 HUF

Somodi Henrietta: A kecskeméti ortodoxia 27 éve. Bp., 2017., Aura. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17342.

Rufpreis:
1 200 HUF

David Starr-Glass: A judaizmus. Vallások világa. Ford.: Szalay Mátyás. Bp., 2000, Kossuth. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány.
17343.

Rufpreis:
800 HUF

Tom Segev: One Palestine, Complete: Jews and Arabs Under the British Mandate. London, 2001, Abacus. Angol nyelven. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón törésnyomokkal.
17344.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes judaikai témájú könyvtétel, 4 db, közte: Peszáchi Haggáda. Ford.: Guttman Simon főrabbi. Bp., 1932, Steiner Ármin, 68 p. Rossz állapotban.;  Hermann Schwab: Gyermekálmok. Ford.: Lukács (Leitner) Zoltán. Remény ifjúsági könyvek. Bp., 1921, Remény.; Változó, egy kivételével nagyrészt viseltes állapotban.
17345.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Imádságos könyv a tanuló ifjuság és a nagy közösség számára. Ford. és magyarázatokkal ellátta: Dr. Pollák Miksa. Izrael istentisztelete. Tel-Aviv,é.n., Sinai, 574 p. Magyar és héber nyelvű. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17346.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dan Kurzman: A béke katonája - Jichák Rabin élete. 1922-1995. Ford.: Szécsi Éva. Bp, 1999, Aquila. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17347.

Rufpreis:
800 HUF

Zalai Szalay László: Arany város Jeruzsálem. Bp., é. n., Fővárosi Nyomda. Kiadói félvászon kötésben. + Kajetán Endre (szerk.): Jár-kel, mint zsidóban a fájdalom. Bp., 1988, Origo-press. Kiadói kartonált kötésben. + Zsidókérdés, asszimiláció, antiszemitizmus. Tanulmányok a zsidókérdésről a huszadik századi Magyarországon. Szerk.: Hanák Péter. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben.
17348.

Rufpreis:
1 200 HUF

Omzsa-Haggáda. Bp., 1987., Korona GT,(Egyetemi-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kissé szakadt védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
17349.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gács Teri: A mélységből kiáltunk hozzád. I. rész: A gyűlölet sodrában. II. rész: Vadász utca 29. Bp., 1946., Tábor, 412 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban.
17350.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF