https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 209
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2179486
16508
385
0
2800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Mayer Farkas: Epizódok Jedlik Ányos életéből. Bp., 2010, Jedlik Ányos Társaság. Kiadói papírkötés, a borító hátoldalán gyűrődéssel. 2112211
16510
385
0
12000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Vass József: Az Anjouk és műveltségünk. Pest, 1861. Emich G. [4]+VII+[1]+126 p. (Klny a Budapesti Szemléből.) Későbbi félvászon kötésben./ Half-linen-binding, in Hungarian language.
Das Lot is nicht erreichbar
2048655
16511
385
0
3600
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Documents on the Mindszenty Case. Budapest 1949. Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben, szakadt papír védőborítóval. Ritka!
Das Lot is nicht erreichbar
2112218
16512
385
0
5000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
1941 Nagy Ferenc: A magyar paraszt szövetség programja. Bp.,(1941), Általános Nyomda és Grafikai Intézet Rt., 38 p. Kiadói papírkötésben.+1941 Magyar Paraszt Szövetség 1 oldalas prospektusával, 1941-es dátumozással.
Das Lot is nicht erreichbar
2200203
16518
385
0
2000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Berend T. Iván: Terelőúton. Közép- és Kelet-Európa 1944-1990. Bp., 1999, Vince. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1938885
16522
385
0
800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Germán, kelta regék és mondák. Feldolgozta és az előszót írta Dömötör Tekla. Regék és mondák. Bp.,1976, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2201614
16528
385
0
1400
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Karsai Elek: A Budai vártól a gyepűig. 1941-1945. Bp., 1965, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2203541
16529
385
0
1200
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Csíki Tamás Rémiás Tibor (szerk.): 18.századi agrártörténelem - Válogatás Wellmann Imre agrár- és társadalomtörténeti tanulmányaiból. Miskolc, 1999, Soros Alapítvány-Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben. 2195877
16535
385
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Jacob Burkhardt: A Renaissancekori műveltség Olaszországban. Fordította: Bánóczi József. I. Kötet. Bp., 1895, MTA. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2201341
16537
385
0
2000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Borsányi György: Kun Béla. Fekete-fehér fotókkal. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2202228
16539
385
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Sas Andor: A koronázó város. A bécsi kongresszustól a nagy márciusig 1818-1848. Volt könyvtári tétel. Pozsony, 1973, Madách. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2201661
16540
385
0
800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Hollósi Tibor: Hosszú kések éjszakája. Változatlan utánnyomás. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse