Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 116

Nowotarski István (1909-) 1979. "Prof. Ángyák János 1924-1959" egyoldalas, öntött Br emlékérem (305,36g/95mm) T:1- / Hungary 1979. "János Ángyán, Prof., 1924-1959" one-sided, cast Br commemorative medallion (305,36g/95mm) C:AU CS 5.
31014.

Rufpreis:
4 000 HUF

Osváth Mária (1921-1998) 1975. "A. Schweitzer 1875-1965" egyoldalas, öntött Br plakett (~88-90mm) T:1-
31015.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tőrös Gábor (1934-) 1987. "Albert Schweitzer 1875-1965" öntött Br plakett (~87mm) fa talapzaton (119x116mm) T:1-
31016.

Rufpreis:
8 000 HUF

Osváth Mária (1921-1998) 1979. "Kolosvári Jordán Tamás orvos 440 éve született" egyoldalas Br emlékérem (104mm) T:1- CS 257.var
31017.

Rufpreis:
8 000 HUF

Osváth Mária (1921-1998) 1986. "Bene Ferenc" egyoldalals, öntött Br plakett. "FRANCISCUS BENE PROF.MED. MDCCLXXIII - MDCCCLVIII" (390,22g/115mm) T:1- / Hungary 1986. "Ferenc Bene" one-sided, cast Br plaque. Sign.: Mária Osváth (390,22g/115mm) C:AU CS 57.
31018.

Rufpreis:
8 000 HUF

Osváth Mária (1921-1998) 1987. "Kibédi Mátyus István Marosszék főorvosa 1725-1802" egyoldalas, öntött Br plakett  (~90mm) T:1-
31019.

Rufpreis:
8 000 HUF

Osváth Mária (1921-1998) 1990. "Karel F. Wenckelbach 1804-1940" egyoldalas Br emlékérem (92mm) T:1-
31020.

Rufpreis:
8 000 HUF

Osváth Mária (1921-1998) 1990. "Willem Einthoven 1860-1927" egyoldalas, öntött Br plakett (~105mm) T:1-
31021.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ócsai Károly (1938-2011) DN "Dr. Albert Schweitzer / Lambréné 1913-1988" kétoldalas, öntött Br plakett (80,5mm) T:1-,2
31022.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pató Róza (1934- ) DN "Dr. Vértes László kórházi főorvos" egyoldalas, öntött Br emlékérem (89mm) T:1-,2
31023.

Rufpreis:
4 000 HUF

31024.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pátzay Pál (1896-1979) 1939. "Schaffer Károly" egyoldalas Br emlékérem. "CAROLUS SCHAFFER 1864-1939" (86,59g/61mm) T:1- patina / Hungary 1939. "Károly Schaffer" one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Pál Pátzay (86,59g/61mm) C:AU patina TP 2080.
31025.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF