Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 84
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2294472
31413
384
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1931. "Baranya vm. polg. löv. lőverseny 1931. IV. csap." Br díjérem (40mm) T:2
2285754
31414
384
Numismatik
Szigethy István (1891-1966) 1933. "Huj huj hajrá! / ZE. 1. PLE. 1933. II." aranyozott fém díjérem mellszalagon "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:2,2- aranyozás kopott HPII 2702.
2285755
31415
384
Numismatik
Szigethy István (1891-1966) 1934. "Huj huj hajrá! / ZE. 1. PLE. 1934. VII." ezüstözött fém díjérem mellszalagon "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:2,2- ezüstözés kopott HPII 2702. 2285756
31416
384
Numismatik
Szigethy István (1891-1966) 1934. "Huj huj hajrá! / Zrínyi Vándordíj 1934 II." ezüstözött fém díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:2,2- ezüstözés kopott HPII 2702.
2286705
31417
384
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1936-1942. "Magyar Sí Szövetség" plakett (70x61mm) (3xklf: ezüstözött Br, Br, bronzozott Al) + 1936. "Magyar Sí Szövetség" ezüstözött Br plakett (55x48mm) T:2,2-
2208646
31418
384
Numismatik
2271560
31419
384
Numismatik
1936. "Toldi Miklós Érdemérem" kitüntetésének eredeti mellszalagja jó állapotban NMK 423/424/426 2285772
31420
384
Numismatik
1936. "BPV PLE / 1936" Br lövészeti érem mellszalag nélkül (53x45mm) T:2 2285759
31421
384
Numismatik
1937. "A Hazáért" aranyozott Br díjérem (36mm) + ~1930. "A Hazáért" Br díjérem mellszalag nélkül (36mm) T:2,2-
2145805
31422
384
Numismatik
Zombori Kiss István (1902-1953) 1940. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912 / Nyolcas II. 1940" Br díjérem (50,5x50,5mm) T:1-
2286759
31423
384
2200
Numismatik
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1940. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" kétoldalas Br díjérem (2db, egyik hátoldalán gravírozás) (60mm) T:2
2294082
31424
384
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1940. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" Br díjérem, hátoldalon ceruzás felirat (30mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF