Flohmarkt

Zahl der Lose: 645

Trófea, falra akasztható 40 cm
11672.

Rufpreis:
3 000 HUF

TELEFUNKEN  Á.K.I.R.T 754 V rádió készülék, bakelitdobozzal, kis repedéssel, 1947 körül, kopásnyomokkal, 24×20x35 cm
11673.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Fém gyertyatartó állvány, 4 db kék üveg gyertyatartóval (1 db hiányzik), kopásnyomokkal, m: 30 cm
11674.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szecessziós vászonkötésű album, benne itáliai múzeumokban és épületekben található ókori és reneszánsz festmények és szobrok korabeli beragasztott fotóival és reprodukcióival. Album borítója kissé foltos, album mérete: 24x33,5x3,5 cm
11675.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olajmécsesből készített elektromos lámpa új vezetékkel, selyem ernyővel. 20 cm
11676.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Salgótarjáni jelzett magyar, tekerős, fém kávédaráló 19 cm
11677.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Nagy méretű fa, réz, tekerős kávédaráló 23 cm
11678.

Rufpreis:
4 000 HUF

Schuszl Jakab Pestszentlőrinc feliratos, jelzett szódás, szikvizes üveg
11679.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi tekerős bakelit telefon 24x25x12 cm
11680.

Rufpreis:
6 000 HUF

Öntöttvas szenes vasaló 25x23 cm
11681.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Nagy méretű fa feszület bronz korpusszal 80 cm Falra akasztható
11683.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szárnyas szív alakú réz elektromos lámpa. 23x24 cm
11684.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF