Flohmarkt Zahl der Lose: 645
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2292675
11672
384
Flea Market
Trófea, falra akasztható 40 cm 2292382
11673
384
9500
Flea Market
TELEFUNKEN Á.K.I.R.T 754 V rádió készülék, bakelitdobozzal, kis repedéssel, 1947 körül, kopásnyomokkal, 24×20x35 cm 2291878
11674
384
2200
Flea Market
Fém gyertyatartó állvány, 4 db kék üveg gyertyatartóval (1 db hiányzik), kopásnyomokkal, m: 30 cm
2291929
11675
384
Flea Market
Szecessziós vászonkötésű album, benne itáliai múzeumokban és épületekben található ókori és reneszánsz festmények és szobrok korabeli beragasztott fotóival és reprodukcióival. Album borítója kissé foltos, album mérete: 24x33,5x3,5 cm 2292565
11676
384
4400
Flea Market
Olajmécsesből készített elektromos lámpa új vezetékkel, selyem ernyővel. 20 cm
2292866
11677
384
Flea Market
Salgótarjáni jelzett magyar, tekerős, fém kávédaráló 19 cm 2292864
11678
384
Flea Market
Nagy méretű fa, réz, tekerős kávédaráló 23 cm 2292862
11679
384
Flea Market
Schuszl Jakab Pestszentlőrinc feliratos, jelzett szódás, szikvizes üveg 2292873
11680
384
Flea Market
Régi tekerős bakelit telefon 24x25x12 cm 2292889
11681
384
3400
Flea Market
Öntöttvas szenes vasaló 25x23 cm
2293432
11683
384
Flea Market
Nagy méretű fa feszület bronz korpusszal 80 cm Falra akasztható
2292567
11684
384
4400
Flea Market
Szárnyas szív alakú réz elektromos lámpa. 23x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF