Flohmarkt

Zahl der Lose: 645

Berndorf alpakka tányérok, 7 db, jelzett, kopott, foltos, a tányérok szélén olvashatatlan felirattal, d: 20,5 cm
11906.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Art Deco vörös üveg/fém tintatartó talp, 14x19 cm
11907.

Rufpreis:
2 000 HUF

Art Deco üveg/fém tintatartó, 2 tintatartóval, fekete talppal és fekete tintatartó fedővel, lepattanásokkal, csorbákkal, sérüléssekkel, repedésnyommal, a talp alján karcolásokkal, pár helyen javításokkal, talp: 20x12x4 cm, tintatartók: 5x5x6 cm
11908.

Rufpreis:
5 000 HUF

Budapest éjszakai látképe, vászonra készült fotóprint, 4 részes mozaikban, 35x60 (2x) és 23x60 cm (2x)
11909.

Rufpreis:
2 400 HUF
11

Vegyes porcelán és kerámia dísztárgy tétel, közte virágos bögrék, porcelán váza, hógömb, összesen 8 db
11910.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes gyertya tétel, közte virág alakú fém gyertyatartó, karácsonyi nagyméretű gyertya, összesen 10 db
11911.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dekoratív gyertyatartó, fém-üveg, újszerű állapotban, m: 17 cm
11912.

Rufpreis:
1 000 HUF

"Nyitva" feliratú zománcozott fém tábla. Sérült. 9,5x15,5 cm.
11913.

Rufpreis:
1 600 HUF
20

"Zárni tilos!" feliratú zománcozott fém tábla. Kissé sérült. 9,5x15,5 cm.
11914.

Rufpreis:
1 600 HUF

"Mátraegylet Mátraháza" feliratú botjelvény, 3x2,5 cm + Erdély és egy ismeretlen címer fém jelvény, egyik sérült, 5,5x4,5 cm, 7,5x6 cm
11915.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db "Kőbányai Polgári Serfőző Részvénytársaság - Igazgatóság" feliratú acélnyomó, egyik német nyelven, eredeti dobozukban, 4x5,5 cm, 3,5x6,5 cm
11916.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy féldrágaköves nyaklánc, h: 54 cm
11917.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF