Flohmarkt Zahl der Lose: 645
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2291533
11906
384
24000
Flea Market
Berndorf alpakka tányérok, 7 db, jelzett, kopott, foltos, a tányérok szélén olvashatatlan felirattal, d: 20,5 cm
2291068
11907
384
Flea Market
Art Deco vörös üveg/fém tintatartó talp, 14x19 cm
2291064
11908
384
Flea Market
Art Deco üveg/fém tintatartó, 2 tintatartóval, fekete talppal és fekete tintatartó fedővel, lepattanásokkal, csorbákkal, sérüléssekkel, repedésnyommal, a talp alján karcolásokkal, pár helyen javításokkal, talp: 20x12x4 cm, tintatartók: 5x5x6 cm
2295153
11909
384
Flea Market
Budapest éjszakai látképe, vászonra készült fotóprint, 4 részes mozaikban, 35x60 (2x) és 23x60 cm (2x) 2295146
11910
384
Flea Market
Vegyes porcelán és kerámia dísztárgy tétel, közte virágos bögrék, porcelán váza, hógömb, összesen 8 db 2295133
11911
384
Flea Market
Vegyes gyertya tétel, közte virág alakú fém gyertyatartó, karácsonyi nagyméretű gyertya, összesen 10 db 2295143
11912
384
Flea Market
Dekoratív gyertyatartó, fém-üveg, újszerű állapotban, m: 17 cm 2290555
11913
384
Flea Market
"Nyitva" feliratú zománcozott fém tábla. Sérült. 9,5x15,5 cm. 2290559
11914
384
Flea Market
"Zárni tilos!" feliratú zománcozott fém tábla. Kissé sérült. 9,5x15,5 cm. 2295810
11915
384
Flea Market
"Mátraegylet Mátraháza" feliratú botjelvény, 3x2,5 cm + Erdély és egy ismeretlen címer fém jelvény, egyik sérült, 5,5x4,5 cm, 7,5x6 cm 2242366
11916
384
Flea Market
2 db "Kőbányai Polgári Serfőző Részvénytársaság - Igazgatóság" feliratú acélnyomó, egyik német nyelven, eredeti dobozukban, 4x5,5 cm, 3,5x6,5 cm 2286230
11917
384
Flea Market
Nagy féldrágaköves nyaklánc, h: 54 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF