cca 1960 2 db a Tátrai hegyeket ábrázoló vintage fotólap, hátoldalán pecséttel jelzett (foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 db hegyeket (Tátra,), egyiken egy hölgyet és háttérben várat ábrázoló fotó, részben sarkainál kissé sérült és kopott, 9x14 cm / Tatry, 2 vintage photo cards, signed with stamp on the back ((foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 photos depicting mountains (Tatry?), with some minor wear in the corners, 9x14 cm
1894 Bledi-tó szigetének látképe, rajta a Mária Mennybemenetele kegyhely templommal, keményhátú fotó, Bad Veldes (Bled), Benedikt Lergetporer műterméből, 11x16 cm / 1894 View of Bled Island, with the Pilgrimage Church of the Assumption of Maria, board photo, Bad Veldes (Bled), Benedikt Lergetporer, 11x16 cm
1938 Berzence nagyközségről készült fotók, 8 db fotó kartonon, 1 fotón a település látképével, 4 fotón a település házairól készült fotóval, feliratozva, 8x5 cm