Spielzeuge

Zahl der Lose: 40

Erotikus, akt francia kártya 110 db
12021.

Rufpreis:
1 000 HUF

Modellvasút kiegészítők, közte gyep, sorompók, lámpa, figurák, vagon
12022.

Rufpreis:
2 400 HUF

Italozós torpedó játék eredeti csomagolásban
12023.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi jóskártya, cigánykártya 31 lapos, egyik sarkán hiány
12024.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db régi baba fej (kaucsuk, porcelán és egy baba. 44 cm
12025.

Rufpreis:
1 800 HUF

Elektromos autós játék, nem kipróbált
12026.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1960 Régi asztali foci játék eredeti dobozában, egy  bábú letört, egy hiány, Működőképes. 51x31 cm
12027.

Rufpreis:
4 000 HUF

XIX: sz. vége: Bécsi fajansz kupa, ón fedéllel. Kézzel festett, formaszámmal. / Vienna, fayance cup with tin lid. m: 18 cm
12028.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nagy modell vasút játék és katalógus tétel: 3 db Roco H0 katalógus, 2 db Fleischmann 2008 katalógus, Fleischmann 2010 katalógus, 2 db Brawa 2009 katalógus, 2 db Brawa 2010 katalógus. Piko H0 Br01 gyorsvasúti mozdony és vagon, eredeti dobozában, mozdony nem működik. Lima H0 1:87 mozdony, h. 20,5 cm, nem működik és 5 db kocsi, h: 27 cm, hiányos. sínek és trafó nélkül, eredeti sérült dobozában. Lima Il Pendolino, 4 db kocsi, h. 29,5 cm, hiányos: mozdony, trafó, sínek, kábel nélkül, eredeti kissé sérült dobozában.
12029.

Rufpreis:
1 000 HUF
22

Hunor és Magyar útján. Iker-szabályrendszerű társasjáték. Komplett, hiánytalan. Eredeti kartondobozában.
12030.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Fischertechnik építőjáték eredeti dobozában, leírással, kisse talán hiányos, mellé rulett játék táblája
12031.

Rufpreis:
3 000 HUF

Matchbox játékkészlet (5 db), eredeti csomagolásában, szép állapotban
12032.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF