Spielzeuge Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2264162
12021
383
Toys, board-games
Erotikus, akt francia kártya 110 db 2278742
12022
383
Toys, board-games
Modellvasút kiegészítők, közte gyep, sorompók, lámpa, figurák, vagon
2277001
12023
383
Toys, board-games
Italozós torpedó játék eredeti csomagolásban
2285360
12024
383
Toys, board-games
Régi jóskártya, cigánykártya 31 lapos, egyik sarkán hiány 2285388
12025
383
Toys, board-games
2 db régi baba fej (kaucsuk, porcelán és egy baba. 44 cm
2284245
12026
383
Toys, board-games
Elektromos autós játék, nem kipróbált
2285580
12027
383
Toys, board-games
cca 1960 Régi asztali foci játék eredeti dobozában, egy bábú letört, egy hiány, Működőképes. 51x31 cm
2285614
12028
383
Toys, board-games
XIX: sz. vége: Bécsi fajansz kupa, ón fedéllel. Kézzel festett, formaszámmal. / Vienna, fayance cup with tin lid. m: 18 cm 2278033
12029
383
Toys, board-games
Nagy modell vasút játék és katalógus tétel: 3 db Roco H0 katalógus, 2 db Fleischmann 2008 katalógus, Fleischmann 2010 katalógus, 2 db Brawa 2009 katalógus, 2 db Brawa 2010 katalógus. Piko H0 Br01 gyorsvasúti mozdony és vagon, eredeti dobozában, mozdony nem működik. Lima H0 1:87 mozdony, h. 20,5 cm, nem működik és 5 db kocsi, h: 27 cm, hiányos. sínek és trafó nélkül, eredeti sérült dobozában. Lima Il Pendolino, 4 db kocsi, h. 29,5 cm, hiányos: mozdony, trafó, sínek, kábel nélkül, eredeti kissé sérült dobozában. 2282593
12030
383
Toys, board-games
Hunor és Magyar útján. Iker-szabályrendszerű társasjáték. Komplett, hiánytalan. Eredeti kartondobozában. 2217386
12031
383
Toys, board-games
Fischertechnik építőjáték eredeti dobozában, leírással, kisse talán hiányos, mellé rulett játék táblája
2285337
12032
383
Toys, board-games
Matchbox játékkészlet (5 db), eredeti csomagolásában, szép állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF