Flohmarkt Zahl der Lose: 545
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2279973
11482
383
Flea Market
Preparált skorpió üvegezett fa dobozban, 10,5x10,5x3,5 cm
2284218
11483
383
Flea Market
XIX: sz. antik kapuzár retesszel, kilinccsel, kulcs nélkül. Működő, szép állapotban. 19x12 cm 2284201
11484
383
Flea Market
XIX: sz. antik kapuzár retesszel, kulccsal, zárcímmel. Működő, szép állapotban. 12x12 cm 2284197
11485
383
Flea Market
XIX: sz. antik kapuzár retesszel, kulccsal, zárcímmel. Működő, szép állapotban 12x12 cm 2284186
11486
383
Flea Market
Réz kilincs + zárcím. 26 cm 2284181
11487
383
Flea Market
XVII-XVIII. sz. kovácsoltvas ajtópántok 5 db 20-40 cm között.
2284171
11488
383
Flea Market
Nagy méretű antik ajtózár, kapuzár kulccsal, jó állapotban 16 cm (31cm)
2284162
11489
383
Flea Market
XVIII. sz. Antik tolózár és kapu pántok 45-57 cm
2284151
11490
383
Flea Market
3 pár réz ablakkilincs, egy pár réz ajtókilincs, három fél kilincs. 2284052
11491
383
Flea Market
Iparművész fém gyertyatartó két hellyel. sz: 19 cm, m: 16 cm
2283906
11492
383
Flea Market
Silver Match 2 db-os ónix hamuzó készlet eredeti dobozában
2278145
11493
383
Flea Market
4 db nagyobb méretű ón tárgy, benne jelzett régi darabok is Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF