1933-34 Salvátor-Intézet kétéves női kereskedelmi szaktanfolyam értesítő és bizonyítvány, Budapest, Huba u. 6. Mater Poetsch Mária Hilária (1878-1948) igazgató, a Salvator Nővérek apáca rend tartományfőnöknőjének autográf aláírásával. A diák később a Salvator nővérek tagjává vált. Hajtásnyommal.
cca 1937 Fried Anna kézimunka- és gyermekruhaüzlete és Fried Margit fehérneműszalonja, Kaposvár, 3 db kézzel írt jegyzék fejléces papíron, hajtásnyommal
1938 Soproni Városszépítő-Egyesület számlája, feladószelvénnyel, az egyesület borítékján. Báró Neu Sándor (1898-1990) százados, rádióamatőr, későbbi Don-kanyari frontharcos katonatiszt részére, Csepregre (Határőrség.)
cca 1939 ösz. 3 db Szent Imre Kollégiummal és Szent Imrével kapcsolatos tétel: 1939 Budai Szent Imre Collegium (Kollégium), kaposvári diák magatartásáról kiállított értesítő, Tiefenthaler József (1884-1951) kanonok, 1926-46 között a Koll. igazgatója autográf aláírásával, fejléces papíron, hajtásnyommal. Valamint egy okmány ellátási díj tartozásának rendezéséről ugyanazon diák ügyében, fejléces papíron, hajtásnyommal, eredeti sérült borítékban + Szent Imre eljegyzése futott képeslap-levelezőlap, Szent Imre emlékév 1030-1930 alkalmából kiadva, Kaposvárra küldve, sarkaiban törésekkel, hátoldalán bélyeg eltávolításából következett felületi sérüléssel.