Foto

Zahl der Lose: 482

cca 1897 Carlsbad, J. Kügemann fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, 20,2x10,3 cm
13021.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1890 Szeged, Keglovich Emil fényképészeti és festészeti műintézetében készült, keményhátú vintage fotó, 20,2x10,3 cm
13022.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1880 Budapest, Kozmata Ferencz császári és királyi udvari fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó,
13023.

Rufpreis:
1 600 HUF

1895 Budapest, Koller Károly utódai, császári és királyi udvari fényképészeti műtermében készült keményhátú vintage fotó, feliratozva, 20,8x11,3 cm
13024.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1880 Budapest, Strelisky Lipót (1807-1905) osztrák császári és magyar királyi udvari fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, 20,6x11,4 cm
13025.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Úriemberek portréi, az egyiken katonatiszttel és feliratozva, 2 db keményhátú fotó, Kossak és Whippler herkulesfürdői műterméből, az egyik kopott kartonnal, a felületén kopásnyomokkal, 13x21 cm és 16x13 cm közötti méretben
13026.

Rufpreis:
2 000 HUF
20

cca 1940-1950 Autó, fotó, kartonra kasírozva, 22,5x16,5 cm
13027.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1905 Plohn József (1869-?) hódmezővásárhelyi fényképész műtermében készült, hidegpecséttel jelzett vintage fotó, kasírozva, 23x17 cm
13028.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1890 Érsekújvár, esküvői csoportkép a kertben, a képen sérülések, vintage fotó Vasas Sándor fényképész pecsétjével, kasírozva, 16,5x22,7 cm
13029.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920 Goldgruber Vera fényképész műtermében készült, aláírással jelzett vintage fotó, 22x15,8 cm
13030.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1966 Domonkos Zoltán csepeli fotóművész hagyatékából 3 db vintage NEGATÍV (műtermi fotózáson), 6x6 cm
13031.

Rufpreis:
1 400 HUF

Angyalok, 2 db fotó,az egyiken szakadással, a másik felületén folttal, kis sérüléssel, 14,5x19,5 cm és 10,5x7 cm
13032.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF