Foto Zahl der Lose: 482
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2273133
13021
382
Photo
cca 1897 Carlsbad, J. Kügemann fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, 20,2x10,3 cm
2273063
13022
382
Photo
cca 1890 Szeged, Keglovich Emil fényképészeti és festészeti műintézetében készült, keményhátú vintage fotó, 20,2x10,3 cm 2273060
13023
382
Photo
cca 1880 Budapest, Kozmata Ferencz császári és királyi udvari fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó,
2273055
13024
382
Photo
1895 Budapest, Koller Károly utódai, császári és királyi udvari fényképészeti műtermében készült keményhátú vintage fotó, feliratozva, 20,8x11,3 cm
2273053
13025
382
Photo
cca 1880 Budapest, Strelisky Lipót (1807-1905) osztrák császári és magyar királyi udvari fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, 20,6x11,4 cm
2272892
13026
382
Photo
cca 1900 Úriemberek portréi, az egyiken katonatiszttel és feliratozva, 2 db keményhátú fotó, Kossak és Whippler herkulesfürdői műterméből, az egyik kopott kartonnal, a felületén kopásnyomokkal, 13x21 cm és 16x13 cm közötti méretben 2272803
13027
382
Photo
cca 1940-1950 Autó, fotó, kartonra kasírozva, 22,5x16,5 cm 2272967
13028
382
Photo
cca 1905 Plohn József (1869-?) hódmezővásárhelyi fényképész műtermében készült, hidegpecséttel jelzett vintage fotó, kasírozva, 23x17 cm 2273012
13029
382
Photo
cca 1890 Érsekújvár, esküvői csoportkép a kertben, a képen sérülések, vintage fotó Vasas Sándor fényképész pecsétjével, kasírozva, 16,5x22,7 cm
2273601
13030
382
Photo
cca 1920 Goldgruber Vera fényképész műtermében készült, aláírással jelzett vintage fotó, 22x15,8 cm 2272973
13031
382
Photo
cca 1966 Domonkos Zoltán csepeli fotóművész hagyatékából 3 db vintage NEGATÍV (műtermi fotózáson), 6x6 cm 2267780
13032
382
Photo
Angyalok, 2 db fotó,az egyiken szakadással, a másik felületén folttal, kis sérüléssel, 14,5x19,5 cm és 10,5x7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF