https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 482

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1879 Hasselbacken-étterem, Stockholm, keményhátú fotó Axel Lindahl göteborgi étterméből, hátulján feliratozva, 17×11 cm
1
12841.

cca 1879 Hasselbacken-étterem, Stockholm, keményhátú fotó Axel Lindahl göteborgi étterméből, hátulján feliratozva, 17×11 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1870 München 4 db vizitikártya méretű fotó / 4 vintage photos of München.
1
12842.

cca 1870 München 4 db vizitikártya méretű fotó / 4 vintage photos of München.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1950-60 Pannonhalmi apátság, vintage fotólap, foltos, kopott hátoldallal, 9x13,5 cm
1
12843.

cca 1950-60 Pannonhalmi apátság, vintage fotólap, foltos, kopott hátoldallal, 9x13,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1960 2 db a Tátrai hegyeket ábrázoló vintage fotólap, hátoldalán pecséttel jelzett (foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 db hegyeket (Tátra,), egyiken egy hölgyet és háttérben várat ábrázoló fotó, részben sarkainál kissé sérült és kopott, 9x14 cm / Tatry, 2 vintage photo cards, signed with stamp on the back ((foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 photos depicting mountains (Tatry?), with some minor wear in the corners, 9x14 cm
1
12844.

cca 1960 2 db a Tátrai hegyeket ábrázoló vintage fotólap, hátoldalán pecséttel jelzett (foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 db hegyeket (Tátra,), egyiken egy hölgyet és háttérben várat ábrázoló fotó, részben sarkainál kissé sérült és kopott, 9x14 cm / Tatry, 2 vintage photo cards, signed with stamp on the back ((foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 photos depicting mountains (Tatry?), with some minor wear in the corners, 9x14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1907 Bethlen (Beclean/Bethlensdorf), Nagy József és családja kúriája, fotó kartonon, 11x8 cm
1
12845.

1907 Bethlen (Beclean/Bethlensdorf), Nagy József és családja kúriája, fotó kartonon, 11x8 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935 Bugaci látogatás képei, csíkósokkal, lovakkal, marhákkal, gulyással, 3 db fotó, a hátoldalakon német nyelvű feliratokkal, 9x6 cm
1
12846.

1935 Bugaci látogatás képei, csíkósokkal, lovakkal, marhákkal, gulyással, 3 db fotó, a hátoldalakon német nyelvű feliratokkal, 9x6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1890-1900 Soproni utcarészlet háttérben a Tűztoronnyal, keményhátú fotó, Sopron/Oedenburg, Julius Köhler műterméből, 10x6 cm
1
12847.

cca 1890-1900 Soproni utcarészlet háttérben a Tűztoronnyal, keményhátú fotó, Sopron/Oedenburg, Julius Köhler műterméből, 10x6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
cca 1880-1900  Kolozsvár, Fellegvár, keményhátú fotó Dunky fivérek műterméből, 11x16cm
1
12848.

cca 1880-1900 Kolozsvár, Fellegvár, keményhátú fotó Dunky fivérek műterméből, 11x16cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
8
 
Zánka-Úttörőváros vasútállomás, 9×13,5 cm
1
12849.

Zánka-Úttörőváros vasútállomás, 9×13,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1905 Herencsvölgy (Hriňová), igazgatói lakás, hátoldalon feliratozott fotó, 9×12 cm
1
12850.

1905 Herencsvölgy (Hriňová), igazgatói lakás, hátoldalon feliratozott fotó, 9×12 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1930-1940 fotók München városáról, 16 db, dombornyomatos vászon fotóalbumban, 9x7 és 9,5x7 közötti méretekben
1
12851.

cca 1930-1940 fotók München városáról, 16 db, dombornyomatos vászon fotóalbumban, 9x7 és 9,5x7 közötti méretekben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
cca 1920 Gyula, a várost bemutató fotóalbum 11 db városképpel + 1 db kutyát ábrázoló fotóval, album sarkai sérültek, de a fotók épek, 9×11,5 cm
1
12852.

cca 1920 Gyula, a várost bemutató fotóalbum 11 db városképpel + 1 db kutyát ábrázoló fotóval, album sarkai sérültek, de a fotók épek, 9×11,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse