https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 482
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1909559
12841
382
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1879 Hasselbacken-étterem, Stockholm, keményhátú fotó Axel Lindahl göteborgi étterméből, hátulján feliratozva, 17×11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2169927
12842
382
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1870 München 4 db vizitikártya méretű fotó / 4 vintage photos of München.
Das Lot is nicht erreichbar
2199126
12843
382
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1950-60 Pannonhalmi apátság, vintage fotólap, foltos, kopott hátoldallal, 9x13,5 cm 2199174
12844
382
0
1800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1960 2 db a Tátrai hegyeket ábrázoló vintage fotólap, hátoldalán pecséttel jelzett (foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 db hegyeket (Tátra,), egyiken egy hölgyet és háttérben várat ábrázoló fotó, részben sarkainál kissé sérült és kopott, 9x14 cm / Tatry, 2 vintage photo cards, signed with stamp on the back ((foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 photos depicting mountains (Tatry?), with some minor wear in the corners, 9x14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2275156
12845
382
0
4000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1907 Bethlen (Beclean/Bethlensdorf), Nagy József és családja kúriája, fotó kartonon, 11x8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2273571
12846
382
0
2200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1935 Bugaci látogatás képei, csíkósokkal, lovakkal, marhákkal, gulyással, 3 db fotó, a hátoldalakon német nyelvű feliratokkal, 9x6 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2273645
12847
382
0
4000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1890-1900 Soproni utcarészlet háttérben a Tűztoronnyal, keményhátú fotó, Sopron/Oedenburg, Julius Köhler műterméből, 10x6 cm 1303993
12848
382
0
12000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1880-1900 Kolozsvár, Fellegvár, keményhátú fotó Dunky fivérek műterméből, 11x16cm 2234172
12849
382
0
800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Zánka-Úttörőváros vasútállomás, 9×13,5 cm 2221210
12850
382
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1905 Herencsvölgy (Hriňová), igazgatói lakás, hátoldalon feliratozott fotó, 9×12 cm 2202126
12851
382
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1940 fotók München városáról, 16 db, dombornyomatos vászon fotóalbumban, 9x7 és 9,5x7 közötti méretekben 2214203
12852
382
0
26000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920 Gyula, a várost bemutató fotóalbum 11 db városképpel + 1 db kutyát ábrázoló fotóval, album sarkai sérültek, de a fotók épek, 9×11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse