Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 219
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2254516
30921
380
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
DN "Városi kocogónap - Kőszeg" kétoldalas Al emlékérem (36mm) T:2
2132404
30922
380
Numismatik
2251143
30923
380
3200
Numismatik
Ausztria 1925 "ÖSTERREICHISCHER LEICHT ATHLETIK VERBAND 1900-1925 FÜNFLANDERKAMPF" az Osztrák Könnyűatléta szövetség kétoldalas Br emlékplakettje (51x52mm) T:1-
2131760
30924
380
Numismatik
Ausztria 1937. "Az alsó-ausztriai tartományi kormány tiszteletdíja" Br emlékplakett (66x51mm) T:2-,3 Austria 1937. "EHRENPREIS DER N.Ö. (Niederösterreich) LANDESREGIERUNG 1937" Br commemorative plaque (66x51mm) C:VF,F
2154863
30925
380
Numismatik
Ausztria 1958. "ARBÖ Bécs hegyi terepteszt 1958" aranyozott Br motorsport plakett (56x48mm) T:1- Ausztria 1958. "ARBÖ Wien Berg u. Gelände prüfung 1958" aranyozott Br motorsport plakett (56x48mm) T:1-
2142926
30926
380
Numismatik
2256732
30927
380
Numismatik
Franciaország 1937. "VIIes JEUX UNIVERSITAIRES INTERNATIONAUX - CIE / PARIS 1937" ezüstözött, kétoldalas, peremén jelzett Br emlékérem (50mm) T:2 ph. France 1937. "VIIes JEUX UNIVERSITAIRES INTERNATIONAUX - CIE / PARIS 1937" silver plated double-sided, silver plated Br commemorative medallion (50mm) C:XF edge error 2155103
30928
380
Numismatik
2254842
30929
380
4200
Numismatik
3db-os sportlövészeti díjérem tétel I., II., III. helyezett számára, mindegyik szalagon T:2,2-
2208660
30930
380
Numismatik
2184500
30931
380
Numismatik
10db-os díjérem tétel, közte 1933. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869." Br díjérem (40mm) T:2,2-
2131597
30932
380
Numismatik
10db vegyes Br sportérem, benne "MAGYAR LABDARÚGÓK SZÖVETSÉGE 1907-1908 II. OSZT. SZÖVETSÉGI DÍJ JEZERNITZKY KÁROLY" (33mm) ph. és Berán Lajos (1882-1943) "1921/22 évi football bajnokság II." (39mm) T:vegyes
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF