Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 219

DN "Városi kocogónap - Kőszeg" kétoldalas Al emlékérem (36mm) T:2
30921.

Rufpreis:
1 000 HUF

30922.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ausztria 1925 "ÖSTERREICHISCHER LEICHT ATHLETIK VERBAND 1900-1925 FÜNFLANDERKAMPF" az Osztrák Könnyűatléta szövetség kétoldalas Br emlékplakettje (51x52mm) T:1-
30923.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ausztria 1937. "Az alsó-ausztriai tartományi kormány tiszteletdíja" Br emlékplakett (66x51mm) T:2-,3 Austria 1937. "EHRENPREIS DER N.Ö. (Niederösterreich) LANDESREGIERUNG 1937" Br commemorative plaque (66x51mm) C:VF,F
30924.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ausztria 1958. "ARBÖ Bécs hegyi terepteszt 1958" aranyozott Br motorsport plakett (56x48mm) T:1- Ausztria 1958. "ARBÖ Wien Berg u. Gelände prüfung 1958" aranyozott Br motorsport plakett (56x48mm) T:1-
30925.

Rufpreis:
5 000 HUF

30926.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Franciaország 1937. "VIIes JEUX UNIVERSITAIRES INTERNATIONAUX - CIE / PARIS 1937" ezüstözött, kétoldalas, peremén jelzett Br emlékérem (50mm) T:2 ph. France 1937. "VIIes JEUX UNIVERSITAIRES INTERNATIONAUX - CIE / PARIS 1937" silver plated double-sided, silver plated Br commemorative medallion (50mm) C:XF edge error
30927.

Rufpreis:
1 400 HUF

30928.

Rufpreis:
4 000 HUF

3db-os sportlövészeti díjérem tétel I., II., III. helyezett számára, mindegyik szalagon T:2,2-
30929.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

30930.

Rufpreis:
2 800 HUF

10db-os díjérem tétel, közte 1933. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869." Br díjérem (40mm) T:2,2-
30931.

Rufpreis:
4 000 HUF

10db vegyes Br sportérem, benne "MAGYAR LABDARÚGÓK SZÖVETSÉGE 1907-1908 II. OSZT. SZÖVETSÉGI DÍJ JEZERNITZKY KÁROLY" (33mm) ph. és Berán Lajos (1882-1943) "1921/22 évi football bajnokság II." (39mm) T:vegyes
30932.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF